XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій
Кафедра Комп'ютерних наук

Матеріальна база

Вступнику
Загальна інформація
Науково-педагогічний персонал
Навчальні дисципліни бакалаврів
Навчальні дисципліни магістрів
Методична робота
ННЦ "Технологій HP"
Наукова діяльність
Видавнича діяльність
Робота із студентами
Контактна інформація
Новини та події
Бібліотека
Партнери кафедри
Працевлаштування випускників
Відгуки випускників
Запрошуємо до навчання
Курси Hewlett Packard
Програми курсів Hewlett Packard
Подати заявку на курси Hewlett Packard
Набір на курси Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer
Спрощений он-лайн курс Java-програмування
Отримати консультацію
Освітньо-професійні програми
Публічне обговорення освітньо-професійних програм
Інноваційні зміни, втілені на кафедрі
Дистанційне навчання
Відгуки працедавців

Матеріальна база

На кафедрі Комп'ютерних наук навчальна та наукова робота проводиться в наступних лабораторіях:

  • Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (лаб. 132);
  • Інформаційних технологій в навчальному процесі (лаб. 221).

В лабораторіях кафедри (№132, №221) проводяться лабораторні, практичні та лекційні заняття, переважно з дисциплін, що закріплені за кафедрою.

Лабораторні роботи охоплюють значні розділи навчальних дисциплін:, «Сучасні інформаційні технології в науці та освіті», «Інформаційні ресурси і сервіси в інфокомунікаціях», «Основи теорії надійності і діагностики телекомунікаційних систем», «Прикладне програмування – JAVA», «Конвергентна мережна інфраструктура», «Серверні платформи НРЕ», «Налаштування роботи планшетного ПК», «Серверні операційні системи».

Для роботи студентів за комп’ютером створенні робочі місця. Комп’ютери укомплектовані пакетом програм, відповідно до вимог навчальних дисциплін.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard №132

https://dut.edu.ua/uploads/n_5253_33277617.png

Лабораторія кафедри № 132 «Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard»

18 листопада 2014 р. в межах програми «Інститут Технологій Hewlett-Packard» відкрито Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard (ННЦ технологій НР, ауд. 132).

ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - перший Центр в Україні, в якому основний акцент зроблений на вивчення мережевих технологій за програмою Hewlett-Packard Accredited Technical Associate.

Основне завдання ННЦ технологій НР в Державному університеті телекомунікацій - підготовка висококваліфікованих фахівців, вдосконалення знань і навичок студентів і викладачів з використанням сучасних програм навчання на базі технологій Hewlett-Packard.

Центр оснащений найсучаснішим обладнанням і програмним забезпеченням Hewlett-Packard для проведення курсів з мережевих технологій (включаючи обладнання для бездротових мереж).

З 1 квітня 2015р. відкрито курси для студентів Державного університету телекомунікацій та інших зацікавлених осіб для навчання по програмі мережених технологій.

В навчальну програму Центру введені курси:

  • Introduction to IT (Введенняв IT)
  • Connected Devices (Рішення для з'єднання пристроїв)
  • Networks (Розробка і впровадження мережевих рішень)
  • Servers and Storage (Рішення насерверах і системах зберігання даних)
  • Cloud (Розробка і впровадження хмарних рішень)
  • Achieving business results through technolog (IT технології для досягнення успіхів у бізнесі)

Програми використовуються для навчання студентів, перепідготовки і підвищення кваліфікації викладачів з можливістю сертифікації.

Сертифіковані курси впроваджені в програмах підготовки всіх курсів Научно-учебного института информационных технологий.

Hewlett-Packard Accredited Technical Associate - нова академічна програма сертифікації Hewlett-Packard. Програма розроблена спільно з компанією Certiport спеціально для академічного сектора, щоб надати можливість подальшого зростання студентам, які навчаються на ІТ-спеціальності або планують свою кар'єру в ІТ-сфері. Програма Hewlett-Packard Accredited Technical Associate знайомить студентів з професійно значущими навичками фахівця інформаційної сфери, які знадобляться їм при прийомі на роботу.

Навчально-науковий центр технологій Hewlett-Packard в Державному університеті телекомунікацій став одним з 39 Центрів ІТ Hewlett-Packard, розташованих у провідних університетах Центральної і Східної Європи.

Компанія Hewlett-Packard створює нові можливості для того, щоб технології приносили максимальну користь людям, компаніям, державним установам і суспільству в цілому. Володіючи найширшим портфелем технологій, який включає в себе пристрої друку, персональні системи, програмне забезпечення, послуги та IT- інфраструктуру, Hewlett-Packard надає рішення самих комплексних завдань клієнтів в будь-якому регіоні світу. З додатковою інформацією про компанію Hewlett-Packard (NYSE:HPQ) можна ознайомитися на сайті http://www.hp.ua

В навчально-науковому центрі технологій Hewlett-Packard проводяться  викладання  навчального курсу «Розробка і впровадження мережевих рішень» на англійській мові.

Також проводяться  платні курси для всіх бажаючих для вивчення технологій HP та «Основи об’єктних технологій Java SE» .

Лабораторія оснащена: комп’ютерами НР, інтерактивною дошкою, проектором Epson.

Телекомунікаційним обладнанням Hewlett-Packard:

  • комутаторами НР-2600 – 6;
  • маршрутизатором НР-3500-1.

Лабораторія кафедри № 221 оснащена комп’ютерами для навчання, інтерактивною дошкою, проектором Epson. В лабораторії, крім занять з дисциплін, проходять презентації, захисти дипломів та перед захист дисертацій.

https://dut.edu.ua/uploads/p_168_39393954.png   https://dut.edu.ua/uploads/p_168_34418692.png

Лабораторія кафедри 221 Лабораторія «Хмарних технологій»

На кафедрі створено фонд наглядних матеріалів – плакатів, слайдів. Планується в ауд.№ 132, № 221 розгорнути віртуальну мережу та встановити операційну систему LINUX для подальшого використання в навчальній програмі.

Наявність сучасного ліцензійного програмного забезпечення надає можливість нашим студентам практично підвищити свою кваліфікацію, відповідно до компетенцій роботодавців. Та підтвердити свої вміння отриманими сертифікатами.

На кафедрі здійснюється посилене вивчення англійської мови на протязі усіх років навчання: на 1-2 курсі – 3 пари занять  на тиждень,  на 3-4-5 курсах – по всім дисциплінам, які викладаються 20% занять повинні проводитись англійською мовою викладачами кафедр. Це забезпечить нашому студенту можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту  В2.

Для покращення умов навчання та проведення наукових досліжень, з першого вересня 2021 року в Університеті почав працювати Інтернет зі швидкістю 5 Гігабіт в секунду.

Цей Інтернет найкращий серед Інтернетів усіх Університетів України та Європи.

Кожна кафедра Університету активно використовує інтернет для навчальної  та наукової роботи студентів.

5 квітня 2016 року Державний університет телекомунікацій став членом Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), Спеціалізованої агенції організації об'єднаних націй, штаб-квартира якого знаходиться у м. Женева, Швейцарія.

Університет став 49 навчальним закладом світу, що прийнятий до цієї організації.

Членство у Міжнародному Союзі Електрозв'язку відкрило доступ Університету до:

  • програм академічної мобільності;
  • розвитку спільної науково-дослідної діяльності

Кожен рік в Університеті проводиться міжнародна конференція під керівництвом Міжнародного союзу електрозв’язку, в якій приймають участь більше 30 країн світу.

На кафедрі розроблений інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студента тому, що потрібно і як потрібно на сьогоднішній день і тому, що вимагає сучасний розвиток науки і технологій та компетенцій компаній партнерів кафедри – потенційних роботодавців, теоретично і практично. При добросовісному навчанні студента, інноваційний зміст навчання гарантує стовідсоткове отримання студентом першого, високооплачуваного робочого місця після закінчення Університету.

Інноваційний зміст навчання передбачає, що ми на кафедрі обов’язково навчаємо тому, чому потрібно, і як потрібно, теоретично і практично.

Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і технологій та компетенцій компаній - партнерів кафедр.

На кафедрі якісне навчання студентів здійснюється не тільки теоретично, а і практично з використанням навчально-матеріальної бази створеної на обладнанні останнього покоління, сучасних, прогресивних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Кафедра заключила договори з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю підготовки  кафедри.

Теоретична і практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій партнерів-кафедри компаній-роботодавців, з якими кафедрою укладені договори про співпрацю.

Перед закінченням бакалаврату кафедра спільно з компанією оцінює теоретичні знання, практичні уміння і навики студентів-випускників якщо вони показали добрі знання то вони отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії.

Підготовка по спеціальності починається не з третього, а з першого курсу.

На першому курсі для студентів викладається дисципліна «Застосування інформаційно-телекомунікаційних засобів». Метою цієї дисципліни є навчання нашого студента налаштовувати та експлуатувати сучасні електронні пристрої і гаджети та у повній мірі використовувати можливості сучасних інформаційних технологій під час навчання в Університеті та у повсякденному житті.

Для студентів кафедри викладаються: на 1 курсі - «Групова динаміка та комунікації», на 2 курсі - «Ділові комунікації», на 4 курсі - «Засади відкриття власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект», спрямовані на уміння працювати в команді і з командою, вміти відкрити та вести власний бізнес, знати перспективи розвитку інформаційних технологій, що дозволить нашому студенту йти в ногу з життям та відповідати вимогам сучасному розвитку навчальної та наукової роботи в світі.

Для забезпечення якості проведення практичних занять на кафедрі створена сучасна навчально-лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній-партнерів кафедри і сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення.

Для якісної підготовки студентів усі їх практики проводяться в одній із компаній-партнера кафедри:

  • на 2-му курсі – ознайомчої;
  • на 3-му курсі – виробничої;
  • на 4-му курсі – переддипломної.

В результаті проведення інноваційного змісту навчання студенти-випускники бакалаврату, якщо вони показали добрі знання, отримують сертифікат, який надає право на отримання першого високооплачуваного робочого місця в компанії, що позитивно відрізняє нашу кафедру від кафедр інших ЗВО.

В Університеті з 01 січня 2016 року по 01 травня 2022 року відкрито 13 нових, актуальних, престижних та перспективних спеціальностей:

  • Комп’ютерні науки та інформаційні технології;
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
  • Маркетинг;
  • Системний аналіз;
  • Публічне управління та адміністрування;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Економіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Комп’ютерні науки;
  • Мобільні та відеоінформаційні технології;
  • Штучний інтелект;
  • Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем;
  • Технології цифрового розвитку.

Після закінчення 1 курсу, в межах Університету у студентів є можливість перейти навчатись по іншій спеціальності на одній із кафедр Університету.

Шановні абітурієнти!
На кафедрі Комп'ютерних наук впроваджено інноваційну організацію навчального процесу. Тому тут ви зможете отримати теоретичні знання та практичні навики за найпрестижнішою в світі ІТ спеціальністю Computer Science. Підтвердженням цього являється успішна акредитація освітніх програм бакалаврського та магістерського рівня у 2021 році. Програми акредитовані відповідно до 01.07.2026 року та 01.07.2027 року.
Розпочато формування списків бажаючих навчатись на кафедрі Комп'ютерних наук в 2023 році!
Якщо Ви мрієте в цьому році поступити на навчання - прошу Вас надіслати на особистий телефон завідувача кафедри (063) 47-47-924 повідомлення:
Я, Прізвище Ім'я По батькові, мобільний номер телефону, бажаю поступити навчатись на Вашу кафедру.
Всі абітурієнти отримають персональну консультацію з питань вступу у 2023 році на обраній кафедрі від завідувача кафедрою!
Анкета вступника
Заповніть анкету та отримайте персональну консультацію від завідуючого кафедрою
Контактна інформація
Ми зв`яжемось з Вами зручним для Вас способом:
Освіта
Вкажіть де Ви навчались\навчаєтесь
Розкажіть про себе
Давайте знайомитись




Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, м. Київ,
вул. Солом’янська 7, каб. 214, 222
Тел. (044) 249–25–64
E-mail: dut_k_it@ukr.net

Навчальний сайт кафедри

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Новини

Всі новини
Переглядів: 9 985