Кафедра Української мови

Іноземні випускники Державного університету телекомунікацій
Наукові гуртки

Відгуки студентів

Декілька років тому, я закінчила Державний університет телекомунікацій. Із позитивними почуттями згадую студентські роки. Особливо хочу сказати про заняття з Української мови за професійним спрямуванням. Моя найулюбленіша викладачка Стежко С.О. навчила мене не тільки грамотно вести документацію, а і, використовуючи різні мовні прийоми, вміло вести перемовини з діловими партнерами, уміло аналізувати інформацію та використовувати у професійному житті. Сьогодні я успішна і одне з головних  умінь, що допомагають мені – це уміння вести комунікацію не залежно від складності ситуації.

Вікторія Овсійчук

(2023)

Олексій Черкашин

Навчання діловому мовленню з дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» допомогло мені правильно створювати тексти в документах, а також проводити ділову комунікацію з партнерами підприємства.

Заняття проводили викладачі , які креативно та цікаво підходять до подачі матеріалу. Вони проводили мовні ігри, тематичні семінари, знаходили індивідуальний підхід то кожного студента. Навіть, сьогодні, у мене є можливість отримувати мовну консультацію у завідувача кафедри і вана завжди радо дасть відповідь. Дякую!

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680,  м. Київ,