Які можливості дає англійська мова українцям?

11:47, 21-03-2018

Згідно даних інформаційно-аналітичного центру Rating pro, українці висловили свою зацікавленість у вивченні англійської мови, тому що ця мова є міжнародною мовою та вона є офіційною або однією з офіційних мов в більш ніж 45 країнах світу.

На питання "Які дві мови, крім рідної, вам було б корисніше за все знати для самовдосконалення і розвитку?", Дві третини українців віддали перевагу англійській мові. На друге місце українці поставили німецьку (17%), далі йдуть російська (14%), польська (10%), французька (7%) і італійська (4%).

При цьому 40% опитаних вважають, що діти повинні починати вивчати іноземну мову в дошкільному віці.

Навіщо ж українцям так необхідно вивчення англійської мови? 49% вважають, що знання іноземної допоможе отримати кращу роботу в Україні, 47% сподіваються навчатися в іншій країні, 37% - використовувати англійську мову на роботі, а 31% впевнені, що ці знання не будуть зайвими на відпочинку за кордоном.

Висновок: Українці висловили свою зацікавленість у вивченні англійської мови, тому що ця мова є міжнародною та вона є офіційною або однією з офіційних мов в більш ніж 45 країнах світу. 49% вважають, що знання іноземної допоможе отримати кращу роботу в Україні.