Державний Університет Телекомунікацій

Відгуки студентів - Про університет

Відгуки студентів про Державний університет телекомунікацій

 

Відгуки студентів про кафедру енергоефективних технологій

Сразу оговорюсь, что я не бот, а реальный человек. Это можно легко проверить, зайдя на страницу кафедры Энергоэффективных технологий Государственного университета телекоммуникаций, с которым меня связывала сперва студенческая жизнь, аспирантура, а теперь и моя преподавательская деятельность. Осталось меньше недели на принятие решения относительно того, чем же ты хочешь заниматься в будущем, поэтому советую поторопиться. Оглянись, все передовые технологии на прямую или косвенно связаны с альтернативной энергетикой, так как за ней будущее. Поэтому, выбрав специализацию «Энергосберегающие технологии в телекоммуникациях», ты не прогадаешь. Во-первых, кроме того, что ты станешь классным специалистом в области телекоммуникаций и радиотехники, ты дополнительно будешь уметь проектировать несложные солнечные и ветровые электростанции. Во-вторых, ты будешь владеть целым набором энергоэффективных инженерных решений как для современных DATA-центров, так для своего собственного дома. Удачи тебе.

 
 

Вітаю тебе, друже абітурієнт. Вважаю, що ти розумієш як тобі повезло. Я маю на увазі можливість вступити на спеціалізацію Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях. Те, що зараз увесь прогресивний світ інвестує саме в альтеративну енергетику, і найближчим часом прогнозують найвагоміші наукові відкриття саме у цій галузі, підтверджується ділами таких видатних людей як Ілон Маск, Марк Цукерберг і багатьма іншими. По-перше, ти маєш можливість тут навчатися за рахунок бюджету тому, що кількість бюджетних місць у Державному університеті телекомунікацій найбільша серед профільних вищів. По-друге, пізнавши сучасні енергоефективні технології, ти 100% будеш мати перспективну і цікаву роботу, гарантовано високу оплату праці, і, як результат – достойне життя. Саме спеціалізація Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях дасть тобі перепустку у світ найсучасніших знань у галузі альтернативної енергетики та допоможе тобі розкрити свої внутрішні ресурси, про які ти може і сам не знаєш.

 
 

Скажу відверто, я не знаю ще якийсь ВНЗ, який би під час навчання надавав знання з проектуванню сучасних ЦОД-ів від появи самої ідеї, і до її практичної реалізації, окрім спеціалізації Енергозберігаючі технології в телекомунікаціях, яка існує у Державному університеті телекомунікацій. Більш того, отримання знань по проектуванню сонячних і вітрових систем електроживлення дає додаткову перевагу серед інших фахівців. Все, що пов’язано із альтернативною енергетикою, сьогодні без сумніву найперспективніший напрям розвитку людства, тому випускники за даною спеціалізацією завжди будуть при справі. І крім того, навіть без досвіду роботи, їх завжди ради бачити у своїй команді всі передові компанії.

 
 

Відгуки студентів про кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Навчаюся на другому курсі по спеціальності “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”. Якістю викладання повністю задоволений. Викладачі викладають актуальну інформацію та завжди слідкують за розвитком новітніх технологій. Хоч мені вчитися ще 2 роки, але я вже розумію, що завдяки інноваційній системі навчання, я матиму пріоритет серед випускників інших навчальних закладів споріднених спеціальностей, що дасть мені можливість успішно працевлаштуватися та займати більш престижні та високооплачувані посади в провідних телекомунікаційних та ІТ-компаніях. Отже, якщо Ви бажаєте стати фахівцем з супутникових телекомунікацій та, як і я, прийняти участь у розвитку супутникових технологій, то вступайте до Державного університету телекомунікацій на кафедру космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій та оберіть спеціалізацію супутникові телекомунікації та навігаційні системи.

2 роки тому поступив до Державного університету телекомунікацій на спеціальність “Супутникові телекомунікації та навігаційні системи”. За ці роки навчання я зрозумів, що обрав саме той напрямок підготовки, адже окрім гарної навчально-матеріальної бази в Університеті на кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено перший в Україні навчальний центр французької компанії “Eutelsat - SA” – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій. Після проходження навчання в данному центрі на унікальній матеріальній базі з сучасного супутникового обладання, я отримав сертифікат, який підтверджує, що я маю не тільки теоретичні знання, але і практичні уміння та навики. Завдяки цьому сертифікату я матиму змогу працевлаштуватися в провідні команії світу у сфері Телекомунікацій та ІТ-технологій. Тому, я можу з впевненістю сказати, що без напрямку Супутникові телекомунікації та навігаційні системи взагалі не можна себе уявити в сфері Телекомунікацій.

 
 

Відгуки студентів про кафедру економіки

Искал для себясовременную специальность и ВУЗ с хорошей матеральной базой. СредиКиевскихуниверситетовпоследнеевремяоченьхвалятГосударственный университет телекоммуникаций. Поехал посмотреть, очень понравилось. Расположен в центре, ремонт – на «пятерочку». В приемной комиссии рассказали, что последнее время в ВУЗе особенно рулят экономические специальности. Сравнил цены с другими ВУЗами – действительно, ниже. Подал заявление на «Экономику». Зацепило название «Экономика предприятий ІТ-бизнеса». Сказали, что уже с первого курса студенты у них стажируются в крупных ІТ-компаниях, а потом их берут на работу.

Учился в школе с профильным классом по экономике. В принципе, с 10-го класса знал, что поступать буду только на экономику. Хочу открыть свое предприятие, набрать айтишников и зарабатывать. Это сейчас хорошо срабатывает, у старшего брата уже 4 года своя ІТ-компания. Друзья посоветовали «Экономику» в Государственном университете телекоммуникаций. Многие учатся в этом Вузе на инжерении программного обечпечения, а это – новая специальность для руководителей ІТ-предприятий. Был у них на экскурсии. Там действительно есть специальность «Экономика предприятий ІТ-бизнеса». Подал туда заявление тоже.

Зацікавив Державний університет телекомунікацій з новою спеціальністю «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Приїзджали поцікавитись що це за спеціальність. Нам пояснили, що на ній готують керівників та взагалі спеціалістів з бізнес-планування в прибуткових галузях, і зокрема – в ІТ-сфері. У ДУТ багато партнерів серед відомих у світі ІТ-компаній. Нам показали сертифіковані лабораторії цих компаній і сказали, що навчання проходить тут і можна паралельно отримати їх сертифікати. Сподобалась також вартість навчання – 12500 на рік, і далі вона зростати не буде. Подали електронні заяви, нам відразу передзвонили і підтвердили допуск. Чекаємо результатів.

Хочу открыть свою фирму по ІТ-аутсорсингу. Эта тема сейчас рулит. Мои знакомые работают в таких фирмах. Там действительно можно заработать, и не только в Украине. Обошел много университетов. Чисто случайно увидел, что в Государственном университете телекоммуникаций есть такая специальность «Экономика ІТ-бизнеса». Говорил с преподавателями, видно, чтоони практики и разбираются в своїм деле. У выпускающей кафедры прямые договоры с крупными ІТ-компаниями. Обещают там практику и трудоустройство. Как вариант – буду поступать.

Побачила у Державному університеті телекомунікацій нову бакалаврську програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу». Спеціально приїхала до університету, щоб дізнатися кого там готують і де можна працювати. Дуже сподобалось відношення працівників. Показали Університет, він дійсно гарно відремонтований та сучасно оснащений. А спеціальність «Економіка» складається з дуже цікавих дисциплін: там і самоменеджмент, і психологія, і креативний менеджмент, і фінансове планування, і міжнародне право, і валютно-фінансові операції, поглиблене вивчення англійської мови. С першого курсу практика та стажування у відомих компаніях. Багатьох потім беруть на роботу, при чому на високі зарплати. Працювати можна як фінансово-економічними аналітиками, так і спеціалістами з розвитку підприємства та персоналу. Враження дійсно гарні.

 
 

Відгуки студентів про кафедру системного аналізу

Добрий день! Довго роздумував, але врешті вирішив, що буду поступати на системний аналіз в ДУТ. Загалом цікавлять інформаційні технології, а ця спеціальність дає найбільш універсальну підготовку. Думаю, що це дасть мені більше варіантів для працевлаштування. А в ДУТі зацікавила можливість отримання міжнародних сертифікатів під час навчання.

Заинтересовала специальность «Системный анализ» в Государственном университете телекоммуникаций. Наверно, буду поступать, хотя специальность там открыта не так давно. Пообщалась на дне открытых дверей с представителем кафедры. В учебном плане есть не только ІТ-шные дисциплины, но и экономика, что мне нравится. Университет небольшой, чистота и порядок, и стоимость контракта очень приятная : ).

Поступаю в ДУТ! :). Есть знакомые среди его студентов, им нравится материальная база и отношение преподавателей. Универ хорошими темпами развивает лаборатории, покупают современное оборудование. Ребята говорят, что большую часть обучения занимает практическая подготовка. А с этого года в универе будет вестись усиленная подготовка по английскому, все 8 семестров. Среди специальностей выбираю между компьютерной инженерией и системным анализом. Но системный анализ нравится больше, более широкая подготовка, да и контракт дешевле. На бюджетное место вряд ли попаду :(.

Здравствуйте! Закончил в этом году первый курс в ДУТе на программной инженерии, но понял, что не мое. Решил переводиться на системный анализ. Это тоже информационные технологии, но там учиться легче и стоимость обучения ниже.

Відгуки студентів про інститут Менеджменту та підприємництва

 • Искал по всем ВУЗам Украины специальность, связанную з бизнесом и популярной сегодня ІТ-сферой. Увидел, что только в ДУТ открыта такая специальность. Называется «Экономика предприятий ІТ-бизнеса». Был  на экскурсии в этом университете, мне подробно рассказали, что я буду изучать. Это очень интересный набор дисциплин по менедмженту, экономике, бизнес-планированию, ІТ-сервисам и языкам программирования. Т.е. я буду разбираться  и в современных ІТ-технологиях, и в бизнесе. Очень интересный поход к обучению.  Компьтерные классы – крутые, как нигде. Цена обучения тоже самая оптимальная. Подал заявление на экономику. Жду зачисления.
 • Наконец нашел для себя бакалаврскую программу, которая современнная и конкретная. Это «Экономика предприятий ИТ-бизнеса» в ДУТ. Был в этом университете на выпускающей кафедре экономики. Мне рассказали о программе обучения. Уже в первого курса это организация бизнеса,  управление ІТ-компанией, программирование для экономистов плюс углубленный английский. В каждом семестре изучают популярный программный продукт по финансовому планированию, логистике, развитию персонала и т.д. Все аудитори современные и компьютеры видно, что новые. Очень понравились преподаватели, понятно рассказывают и отвечают на любые вопросы. Поступаю в ДУТ на экономику,  друзья учатся здесь на 2-м курсе .
 • Довго шукала для себе спеціальність, яка була б і креативною і дозволяла швидко знайти роботу. Побачила, що в Державному університеті тедекомунікацій відкрито «Економіку підприємств ІТ-бізнесу». В ІТ-компаніях сьогодні найбільші зарплати, тому й економісти для цих компаній завжди потрібні. Була в університеті. Все дуже сучасно та доброзичливо. Особливо зацікавило, що з першого курсу студенти-економісти проходять стажування у відомих ІТ-компаніях на різних посадах. В основному, як аналітики фінансово-економічної безпеки та менеджери з розвитку компанії. Також цікаво, що економісти тут вивчають психологію, управління персоналом, креативний менеджмент та сучасні технології продажу. Буду поступати на економіку у ДУТ. Варстість навчання – найменша в Києві, а ВУЗ – дуже популярний.
 • Закончила ВУЗ в 2015 году. Специальность - социология. Преподавательский состав был отличный. Чем привлекал тогда, так тем, что можно было получить качественное высшее образование, за не большие деньги + профиль вуза технический, поэтому у нас был набор технических дисциплин, которые в будущем помогли разобраться в программой, необходимой для работы.
 • Учусь на социологии. Очень доволен качеством преподавания. Все на высоком уровне. Компьютерное обеспечение аудиторий тоже на высоте! Компьютеры «летают, а не висят. Короче, отличный современный ВУЗ. Всем рекомендую. Если ты в ДУТ - ты априори красавчик и готов ко всем жизненным ситуациям! =) Стоимость обучения – дешевле в Киеве не найти. Видно, что руководство отлично поработало над соотношением «Цена-Качество».
 • Перш за все хочу похвалити фізичне виховання. Я особисто, ніколи не займалась спортом, але цей ВУЗ привів мені любов до спорту на все життя. На базі університету працює багато фізично-оздоровчих секцій, також в гуртожитку відкрили фітнес залу, де кожен бажаючий може займатись стільки, скільки необхідно, а головне – безкоштовно. Вуз постійно приймає участь у змаганнях, та займає призові місця. Стосовно навчання також нічого поганого сказати не можу, викладання на рівні, цікаві викладачі які люблять свою роботу. Окремо хотілося б сказати про кафедру економіки підприємств, на якій я навчаюсь. З цією атмосферою просто не можливо розлучитись. Усі групи, як одна велика родина. Вступайте – не пошкодуєте.
 • Я - студентка 2 курса. Выпускающая кафедра   - экономики предприятий  и социальных технологий.  Уже с первого курса преподаватели кафедры читают у нас интересные лекции по специальности  и помогают решить все проблемы. С удовольствием хожу в институт. Это для меня просто рай после школы. Основные плюсы заключаются в том, что все преподаватели сами работали на практике, не берут взяток, одинаково относятся ко всем студентам, и оценивают их по знаниям, а не по профессии родителей или их материальному положению. Я счастлива, что здесь учусь, спасибо!
 • Меня ДУТ полностью устраивает. Главный плюс - военная кафедра. Выбирал вуз из этого критерия и не ошибся. Предметы читают качественно, как технические, так и гуманитарные, учиться не особо тяжко, главное всё сдавать вовремя и будет ок. Никто в голову насильно знания пихать не будет, но на сессии спросят всё, что рассказывали. А в целом очень хороший ВУЗ - множество программ доп. образования, модные кафедры, грамотные преподаватели. Есть гарантия что выйдешь с дипломом и без работы не останешься.
 • Очень рада, что сюда поступила! Если бы вернуть время назад, я поступила бы только в ДУТ. Преподы адекватные, большинство свой предмет знают и могут доступно его объяснить.  Очень радует, что по моей специальности «Социология» читаются современные дисциплины «Социология интернета и социальных сетей», «Основы бизнес-планирования», «Технологии взрывного пиара» и т.д. Одногруппники тоже нормальные люди, без всяких там понтов и без пафоса. Атмосфера в коллективе нормальная, и это немаловажно. Уже после первой недели учёбы здесь поняла, что не ошиблась в выборе вуза и специальности. До поступления в ДУТ не могла и представить, что на учёбу можно ходить с удовольствием!
 • Учусь на 3-м курсе на социолога  по кафедре экономики предприятий  и социальных технологий. Не очень легко было вначале, но на стипендию вытянул. Сейчас учиться легче, получаю повышенную. Никогда ни за что не платил. Наоборот, попытка моего друга "договориться" с преподавателем чуть не закончилась отчислением. В директорате сделали "последнее китайское предупреждение", друг принял к сведению и взялся за учебу. Сейчас учится без троек. Приятно, что по многим вопросам можно обращаться напрямую к директору института. Он лично занимается приемом, поэтому знает всех студентов, еще со времен вступительной кампании. Всегда опекает студентов, помогает трудоустроиться выпускникам. И еще: если не ходишь на занятия, помогут спастись один раз, но потом о прогулах забудь. Если стараешься, хочешь учиться, то помогут.
  Живу в общаге. Кто убирает, у того чисто, кто нет - бойся студсовета и выселения. И главный бонус – общага под универом, поэтому спать можно до последнего)
  Рекомендую!

Відповіді студентів факультету Інформаційних технологій на  питання: Чому я вибрав Державний університет телекомунікацій?

"Мене зацікавив ДУТ тим, що в цьому вузі я зможу набути достатніх навичок для своєї професії. Про ДУТ я дізнався від друга, який закінчив цей університет 2 роки тому. Зараз він робить за кордоном і дуже задоволений своєю роботою. Ще мені сподобалась приймальна комісія, дуже ввічливі та розумні люди. Також зі слів мого друга в університеті працюють найкращі викладачі. Ще мені дуже сподобалась їдальня, готують дуже смачні страви."

Шаповал Б.С.

"Еще год назад я решила куда хочу поступить. Я выбрала для себя ГУТ. На мое решение сильно повлияли слова моего брата, который является студентом ГУТ. Он очень хорошо отзывался о преподавательском составе и учебном процессе.

Также, то, что общежитие находится в двух минутах ходьбы от университета невероятно удобно, так как я не имею жилья в Киеве.

Именно в ГУТ я нашла специальность которая по душе именно мне. И сейчас, проучившись два месяца, я не жалею о своем выборе."

Волкова О.О.

"Ще в 2013 році я вирішив працювати в галузі зв’язку. Я поступив в … де зіткнувся з жахливими умовами проживання в гуртожитку, недоброзичливими викладачами, після чого я дуже засумував. Але я не змінив свою мрію бути зв’язківцем. Приїхавши в Київ, я подав документи до вступу в ДУТ. Я задоволений тим, що я поступив на бюджет до університету.

Мені подобаються викладачі, умови проживання в гуртожитку, а кращого декана, як Бондарчук А.П., який розуміє кожного із студентів і сприяє вирішенню любого питання, я ще не зустрічав."

Мокров С.А.

"Я вибрала ДУТ, тому що коли я подавала документи до вступу, я зіткнулась з дуже добрим ставленням до абітурієнтів. Ввічливість, готовність допомогти, підказати. Відразу відчуваєш, піклування про студентів, спокійну атмосферу. Я вибрала напрям зв’язківця тому, що мій батько працює за цією спеціальністю. Я завжди цікавилась цією професією."

Жила Т.М.

"Все життя я вважала, що буду працювати перекладачем. Але в приймальній комісії ДУТа старший викладач фізики Зінгаєва О.І. навела мені гідні причини навчання саме в цьому вузі. Я поступила до вузу і не жалкую, що прийняла рішення навчатися в ДУТ."

Литовченко Ж.Р.

"Чому я обрала ДУТ? Тому, що це університет новітніх технологій, де прагнуть підготувати сучасних спеціалістів, які будуть іти в ногу з часом. В Києві дуже багато гідних університетів, але серед них, я, та моя родина, виділили саме ДУТ. Вражена здивованою атмосферою університету, ввічливими викладачами, сучасним обладнанням в деяких лабораторіях.

Саме в цьому університету хочеться творити та навчатися."

Чижевська М.А.

"Не дивлячись на невеликі розміри університету, та маленьку кількість студентів, я обрала саме цей вуз. Він розташований в центрі міста. У ДУТ гарні викладачі, умови для гарного та комфортного навчання."

Камнєва М.В.

"На мою думку основною причиною вибору цього навчального закладу стало те, що у наш час інформація розповсюджується дуже швидко і як говориться: «Хто володіє інформацією, той курує світом». Тому з кожним днем шукаються нові методи, щоб забезпечити захист, надійність, доступність і швидкість передачі інформації. Я сподіваюсь, що в цьому закладі мені нададуть знання, які допоможуть нам, майбутньому поколінню вивести Україну на вищій рівень."

Мельник М.В.

"Як і у багатьох студентів, звичайно, я мав великий вибір куди поступати, щоб отримати вищу освіту. Але я вибрав ДУТ. На мій вибір більшою мірою вплинули батьки, знайомі і можливість отримувати стипендію. Але потім, я також збагнув, що у мене в майбутньому буде цікава професія після закінчення ДУТ. Адже в наш час технології дуже швидко розвиваються і я теж хотів внести вклад в цій галузі. Ось чому я вибрав ДУТ."

Моторний Р.О.

"В ДУТ є напрями, які є провідними в нашому житті. Цей університет направлений лише на технології майбутнього, в ньому нічого зайвого. Це одна із причин, чому я обрала саме цей ВУЗ. В цьому університеті допоможуть вивчити ринок нових інформаційних технологій, дивитись в майбутнє і саме найголовніше знайти свій шлях, який точно буде вірним і щасливим. Саме тому я обрала цей університет. За його цілеспрямованість і погляд в майбутнє."

Карпенко М.А.

"Я вибрав ДУТ, тому що, бачу перспективу свого розумового розвитку в напряму інформаційних технологій. В цьому університеті навчальний процес доступно та розуміло доносять до кожного студента, який вирішив посвятити життя технічній спеціальності. Я задоволений, що ДУТ надає шанс отримати вищу технічну освіту."

Петруша Д.В.

"Я обрав ДУТ, тому що цей університет є найкращим у сфері телекомунікацій. А на факультеті інформаційних технологій найкращі викладачі і декан. Ще з дитинства я знав, що буду інженером, бо інженер це людина, здатна вирішити будь-яке питання, це людина з безмежними здібностями і можливостями. Це людина, яка буде змінювати і вдосконалювати наш світ."

Кубальський О.

"Я выбрал ДУТ, потому что тут приятная атмосфера ответственный преподавателей и хороший коллектив.

 • Дается хорошая база знаний
 • Преподаватели относятся лояльно ко всем студентам
 • Есть предметы, которые отсутствуют в НТУУ «КПИ» ННКА ИПСА (мое бывшее место обучения)
 • Вкусно кормят
 • Удобное расписание и совместимость пар, а так же занятий
 • В дальнейшем есть возможность устроится на высокооплачиваемую военную роботу
 • За время прохождения практических занятий можно получить отличный пример и бесценный опыт от преподавателей
 • В целом этот «вуз» отлично подходит для подготовки квалифицированных специалистов в своей отрасли!

Мне очень нравится обучаться в ДУТе.

Спасибо за душевную и способствующую к обучению и получению специальности."

Троянов Д.Е.

"Мені сподобався цей університет, ще коли я подавала документи до нього. Спочатку мені здалося, що в ньому наявна товариська атмосфера, що згодом підтвердилося, коли я почала навчатися. Мені також подобаються лекції за якими нас навчають вчителя, всі вони дійсно намагаються дати нам (студентам) знання. А хороші оцінки вже звісно залежать від нашої мотивації і бажання навчатися і звісно з кожним днем я все більше впевнююсь в тому, що такі характеристики як: креативність, добра атмосфера, в якій кожен допомагає один одному, притаманні цьому університету.

Проте, яка б не була атмосфера в цьому університеті, мені дуже зручно добиратися до нього і приємно дивитися на нього зранку, коли йду до дверей"

Обозинська М.

"В жизни каждого абитуриента рано или поздно встанет вопрос «Что дальше?». Изначально решилось, что я поступлю в КПИ. Однажды этой весной к нам в гимназию пришли студенты ГУТа. Они роздали визитки и рассказали о своем ВУЗе. Часть моего класса на перерыве начала выбрасывать. Вошел один из студентов ГУТа и пригрозил, что набьет лицо за свой университет.После написания ЗНО я с родителями решил, что подам копии документов в КПИ, ГУТ, НАУ и КНУ Шевченко. ГУТ открыл подачу документов раньше назначенного срока, и я спокойно подал документы. В КПИ я тоже лично подал документы, потому что я окончил их подготовительные курсы. В КПИ подача была сплошным кошмаром: то подайте им еще какие-то документы (которых не было в списке подачи), то еще где-то подпись не поставили и т.п. Плюс в КПИ сейчас проблемы с преподавателями, а тут они отзывчивые."

Сагайдак В.А.

"Ця історія почалася ще задовго до цього. Колись дуже давно, коли я була маленькою дівчинкою, я проходила повз велику будівлю і завжди хотіла там навчатися.

Зараз я вчуся в кращому університеті, тому що мрії здійснюються."

Жанна

"В ДУТі навчався мій брат, він мені про нього й розповів. Я проживаю в Київський області, тому кожен день їжджу на електричках, і для мене є великою перевагою, що легко добиратись з вокзалу.

В нашому Університеті надають гарну освіту, вивчають потрібні зараз професії. Гуртожиток знаходиться поруч з університетом, багато бюджетних місць, стипендію нараховують вчасно, добре сформована система дзвінків, не дорогі ціни у їдальні, лояльні викладачі. Випускаються висококваліфіковані робітники з високою заробітною платою.

Дуже сподобалась приймальна комісія, працює швидко, ввічливо і готова допомогти вам з будь-якими проблемами, які стосуються вступу."

Жижура Г.О.

"Відповідь на це питання є очевидною. ДУТ дає великі можливості для реалізації себе дає хорошу базу знань, що допоможе мені в моїй майбутній професії. Ще перед початком 11 класу я точно, знала, що хочу навчатися в Києві і здобувати саме технічну освіту. З переліку всіх ВУЗів України я вибрала в якій поступати. Переглянувши сайт ДУТа, він зацікавив мене найбільше. Великим плюсом для мене виявилось й те, що гуртожиток знаходиться за 100 м від університету. Після здачі ЗНО, коли я приїхала в перший раз в ДУТ, мене зустріли дуже привітні викладачі (досі пам`ятаю, що однією з них була Чумак Н.С.), після їхніх розповідей про університет, в мене не залишилося сумнівів щодо вибору навчального закладу. Невеликі розміри університету та така ж кількість студентів зовсім не змінила мою думку. А коли я дізналася, що пройшла в ДУТ на бюджет, моїй радості не було меж! Провчившись вже два місяці, я щиро вражена хорошою атмосферою університету і зовсім не жалкую про свій вибір! Я щаслива навчатися в ДУТі."

Нідзельська А.

"Після закінчення школи переді мною постав важливий вибір, вибір майбутньої професії та вузу в якому я її хотіла б здобути.

Переглянувши сайти багатьох університетів, чесно говорячи, мені сподобалися 3.

Але коди я побувала в кожному з них я зупинилася на Державному Університеті телекомунікацій, тому що тут була та спеціальність, яку я б хотіла здобути.

Університет хороший тим, що гуртожиток знаходиться за хвилину від нього, добрим є те, що університет має лише один корпус, і студенти завжди встигають на пари.

Мене здивувала столова в якій затишно та спокійно.

ДУТ для кожного з нас відкриває нові можливості."

Грицевич В.

"Я провел годы, обучаясь различным навыкам, оттачивая свое мастерство во владении различными артефактами, улучшая самосознание. И вот, после финальных испытаний против четырех боссов. Я получил возможность вступить в гильдию. Я обошел далекие земли, знакомясь с достойными предводителями. В конце концов, взор мой пал на одну маленькую дружную гильдию, радушно встретившую меня. Во время крайне долгой процедуры принятия меня в ряды этих смелых воителей, я познакомился с прекрасными людьми, что еще больше убедило меня в правильности моего выбора. После официального посвящения мы пошли потратить немного золота из регулярно выплачиваемой дани в местную лавку благородных напитков, что еще больше сплотило нашу группу. Нас ждали 5 лет совместного труда на благо нашего будущего, тренировок и занятий."

Сергей

Відповіді студентів факультету Телекомунікацій на питання: Чому я вибрав Державний університет телекомунікацій?

"Атмосфера університету поглинула мене з першого кроку на його території. Дуже вразив той факт, що до кожного заходу студенти підходять творчо, а вже вступивши сюди, зрозумів, що цьому всіляко сприяє адміністрація. Чи не найважливішим фактором вибору саме ДУТ стало спілкування випускників, які наразі займають високі посади, а деякі навіть працюють за кордоном. Викладачі подають інформацію у доступній формі, що значно полегшує сприйняття її студентами. Тішить той факт, що зараз йде масштабне оновлення технічної бази із залученням провідних компаній у сфері інфокомунікацій."

Богдан Кудрик

"Після закінченя коледжу я вибрав ДУТ, тому що сфера телекомунікацій, на мою думку, в данний чай досить актуальна. Мені сподобався сам університет, хоч він і не великий в порівнянні з іншими вищими навчальними закладами, але я вважав, що це буде тільки на користь, тому що все зосередженно в одному місці, не потрібно нікуди бігати та шукати різного типу інформацію. Також це «+» в спілкуванні зі студентами, бо майже всі один одного бачать, спілкуються і це сприяє розвитку дружнього колективу."

Ігор Сороченко

"1.ДУТ є провідним багатопрофільним вищим навчальним закладом освіти в галузі зв'язку та сфері інформатизації
2.Сфера зв`язку ніколи не була "голодною" і має велике майбутнє
3.Нещодавні кадрові реформи
4.Активна участь студентів у житті університету (студрада)
5.Проведення різноманітних конференцій
6.Можливість творчо розвиватись
7.Милі і доброзичливі дівчата приймали документи;)
Саме з цих причин я обрав ДУТ:)"

Андрій Алісов

"Я обрав ДУТ, тому що, бачу перспективу свого розвитку в напрямку телекомунікаційних технологій. В цьому університеті навчальний процес доступно та розуміло доносять до кожного студента. Я задоволений, що ДУТ надає шанс отримати вищу освіту."

Володимир Дмитренко

"В современном мире насчитывается огромное кол-во профессий. Кто-то в детстве мечтает стать космонавтом, кто-то художником, кому-то нравиться изучать историю. Мне же всегда было интересно работать с электроникой. Еще в детстве у меня было куча деталей от разных устройств, провода, лампочки, тумблеры и многое другое. Так наверное и сформировался мой интерес к современным технологиям и телекоммуникациям. Когда встал вопрос выбора ВУЗа, хорошая репутация ДУТа и, конечно же, замечательные специалисты и люди, работающие там, привлекли меня, ну и, кончено же, выбор друзей оказал существенное влияние."

Артем Пічак

"Сфера IT – одна из наиболее влиятельных и прибыльных сфер в наше время. Я выбрал ДУТ, потому что здесь есть всё, что нужно для изучения информационных технологий: классные преподаватели, современное оборудование и возможность развиваться в направлении, которое изменит этот мир."

Станіслав Говорухін

"Я, як і більшість абітурієнтів, мав декілька варіантів для подальшого навчання, але я обрав ДУТ. По-перше, це хороша атмосфера, що робить навчання більш приємнішим і колектив групи більш товариським. По-друге, це хороші викладачі, що вимагають не заучування непотрібного матеріалу, а концентруються на його розумінні та практичних навичках для майбутньої роботи. По-третє, це сучасність університету: приділяється велика увага новим технологіям, бо зараз ІТ розвиваються з дуже шаленим темпом."

Євген Хабюк

"Я вступив у цей навчальний заклад тому, що він сподобався мені ще з першого дня, коли я приїхав подавати документи. Привітні члени приймальної комісії показали мені деякі кафедри, в ньому я відчув себе як удома)) Також мені докладно розповіли про всі спеціальності, і про те, ким я зможу працювати. На мою думку, Державний університет телекомунікацій  -перспективний та сучасний навчальний заклад і він є передовим ВНЗ у сфері телекомунікацій. Про нього я дізнався завдяки Інтернету, як і про більшість інших ВНЗ, і велику роль у моєму виборі зіграв саме офіційний сайт ДУТ, який дав мені чітке уявлення про нього."

Олександр Шульга

"Я вступив у цей навчальний заклад тому, що я прагнув цього ще давно. На мою думку, Державний університет телекомунікацій - перспективний та дуже сучасний навчальний заклад. Про нього я дізнався від своїх друзів, які вчаться у цьому університеті на різних факультетах та різних курсах. Я дуже задоволений, що маю змогу тут навчатися."

Максим Казмірчук

"Я дізнався про цей університет з інтернету. Я обрав його, тому що мені сподобалась атмосфера, яка панує в ньому. Також мені сподобалося те, що гуртожиток знаходиться поряд з університетом. Але основною причиною вступу є те, що я вважаю: галузь телекомунікації дуже актуальна на сьогоднішній день."

Богдан Козлов

"Я с детства знала, что моя профессия в будущем будет связана со сферой высоких технологий, именно потому я приняла решение поступать в технический ВУЗ.  Я выбрала ГУТ, потому что учась в нем, я смогу получить качественные знания и стать востребованным специалистом на рынке труда."

Анастасія Колодяжна

"Вопрос выбора высшего учебного заведения стал для меня важным в одиннадцатом классе.  Для меня было важно найти тот университет, в котором бы я смогла реализовать себя. О Государственном университете телекоммуникаций я узнала через сайт  «Освіта». И, сдав первоначально копии, а потом и оригиналы документов, я  поняла, что это то, что мне идеально подходит."

Анна Ткач

"Я выбрал этот университет, потому что он является лидером в сфере телекоммуникаций. До последнего момента я, конечно, немного  сомневался, но  я теперь учусь в этом университетете и нисколько не жалею об этом выборе."

Віталій Герман

"Я обрав навчання в Державному університеті телекомунікацій, тому що знаю: інформаційні технології з кожним роком стають все більш потрібними."

Ярослав Миколайчук

"Я давно хотів пов’язати своє життя і майбутню професію зі зв’язком та телекомунікаціями. Тому за порадою друзів вступив на навчання до Державного університету телекомунікацій."

Олексій Авраменко

"Я выбрал Государственный Университет Телекоммуникаций, так как это передовой ВУЗ Украины, с отличной материальной базой, отличным преподавательским составом и шикарной столовой. Еще тут легко и приятно учится."

Артем Тимченко

"Перш за все, Державний університет телекомунікацій - один з провідних технічних ВНЗ Києва. Тут хороша матеріальна база, сучасне обладнання. Університет надає можливість всебічного розвитку студента як особистості. Серед інших переваг - зручне розташування (можна дістатись з будь-якої гілки метро), гуртожиток поряд з університетом. Університет зосереджений в одній будівлі (не треба витрачати перерву, щоб знайти потрібний корпус). В університеті працює кафе, де можна смачно поїсти. Ну і насичене позанавчальне життя:)"

Катерина Друзь

"В своё время все мои одноклассники выбирали, в основном, такие специальности как юрист или экономист, я понимала, что это не перспективно, потому что на рынке труда таких специалистов хватает. Спустя 5 лет я оказалась права. Моя специальность очень востребована, она идёт вперёд, за IT будущее. Выбирайте наш ВУЗ и вы не пожалеете!"

Ольга Павловська

"Будучи созданным специально для подготовки специалистов отрасли связи, ГУТ собрал огромную базу знаний, дополняя и развивая ее наработками собственных выпускников и преподавателей - это ли не важный фактор в выборе университета?"

Владислав Прижигалінський

"До Університету я вступив за порадою брата. Це університет, в якому відбуваються зміни - зміни які покращують навчання і життя студентів. Тут можна реалізувати себе як в навчанні, так і в творчості та спорті. Університет співпрацює (і збільшує коло співпраці) з провідними компаніями своєї галузі, що допомагає не тільки в теорії, але й на практиці працювати з обладнанням, яке (надіюсь) у подальшому буде робочим місцем, що допоможе у прийомі на роботу. Універ проводить різного роду тренінги з тими ж компаніями, з якими співпрацює, за рахунок чого можна отримати як знання так і сертифікат який допоможе при влаштуванні на роботу."

Олександр Клюс

«При виборі ВНЗ я орієнтувалась на наявність у ньому необхідної для мене спеціальності, так як знала точно по якій спеціальності буду навчатись,а саме по спеціальності захист інформації. І звичайно при вступі до ДУТу орієнтувалась на високу якість навчання та рівень підготовки».

Бадрак Анастасія

«Обираючи ВНЗ я орiєнтувався на престиж професiї, можливостi подальшого працевлаштування».

Бровченко Євген

«Найважливіші фактори при вступі до Навчально-наукового інституту захисту інформації для мене – це висока заробітна плата в майбутньому та те, що спеціалісти в сфері захисту інформації користуються попитом на ринку праці».

Літвінчук Ірина

«У наш час захист інформації потребують майже всі організації,незалежно від форми власності. Звичайно хотілося б працювати в державній установі, але я також не проти працевлаштування в комерційній організації».

Дмитренко Віталій

«Найбільш важливим у майбутній професії для мене є високий престиж та творчий характер професії, можливість отримувати високі доходи».

Протасенко Костянтин

«Під час навчання у Навчально-науковому інституті захисту інформації для мене є важливою можливість брати участь у міжнародних проектах та конференціях, так як мені подобається наукова діяльність. Також можливість написання дипломної роботи за найбільш перспективними на даний час спеціалізаціями».

Частокол Микола

«Для мене є важливими широкі контакти Навчально-наукового інституту захисту інформації з провідними органами, закладами, установами та підприємствами, які дозволяють надати високі шанси на працевлаштування».

Гордієнко Дарина

Переглядів: 20 388
^