Державний Університет Телекомунікацій

В Держаному університеті телекомунікацій щоп’ятниці о 16:00 проводиться День відкритих дверей - екскурсія по Університету.

Щотижнева екскурсія проводиться по навчальним лабораторіям Університету, які укомплектовані сучасним обладнанням всесвітньо відомих компаній, партнерів - роботодавців нашого Університету: CISCO, HP, Juniper, Huawei, Siemens, ZTE, Nokia, Epam, IBM, D-Link, BMS Consulting, NetComTechnology, Infoplus.

Впродовж екскурсії Вам детально розкажуть про інноваційний зміст навчання в нашому Університеті. На сьогоднішній день навчання в Університеті організовано і проводиться відповідно до вимог сьогодення. Ми навчаємо тому, що потрібно на сьогоднішній день і як потрібно теоретично і практично, використовуючи сучасну навчально-лабораторну базу Університету. Спільно з нашими партнерами-роботодавцями Університет видає сертифікати, які дозволяють бути першочергово прийнятими на роботу у відповідну компанію.

Екскурсія університетом

Опитування

Чи плануєте Ви вступити до Державного університету телекомунікацій у 2018 році?
Голосувати
Новини Державного університету телекомунікацій
Приходь та дізнайся все про громадську активність, в межах та поза межами Університету! + Бонус, найактивніших очікують подарунки від ТРЦ  DreamTown)))
Протягом першого місяця навчання Студентська рада Університету активно впроваджувала та реалізовувала цікаві проекти. Відповідно студентські куратори займалися зі своїми першокурсниками не тільки навчальними, організаційними та академічними питаннями..
Програма Huawei "Seeds for the future 2017" стартувала.
Відео про Державний університет телекомунікацій
Випускники Державного університету телекомунікацій
Солонько Олеся
Крискун Іван
Вознюк Євгеній
Короленко Сергій
Мушта Сергій
Міжнародні організації-партнери Державного університету телекомунікацій
Education.ua – освіта в Україні
^