Державний Університет Телекомунікацій

Запрошуємо прийняти участь у дев’ятій міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми інформатизації»
Місце: Державний університет телекомунікацій
Дата і час: 13-12-2017 10:00
Дата і час: 14-12-2017 10:00
IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки»
Місце: Державний університет телекомунікацій
Дата і час: 20-12-2017 09:00
Дата і час: 21-12-2017 09:00
В Держаному університеті телекомунікацій щоп’ятниці о 16:00 проводиться День відкритих дверей - екскурсія по Університету.

Щотижнева екскурсія проводиться по навчальним лабораторіям Університету, які укомплектовані сучасним обладнанням всесвітньо відомих компаній, партнерів - роботодавців нашого Університету: CISCO, HP, Juniper, Huawei, Siemens, ZTE, Nokia, Epam, IBM, D-Link, BMS Consulting, NetComTechnology, Infoplus.

Впродовж екскурсії Вам детально розкажуть про інноваційний зміст навчання в нашому Університеті. На сьогоднішній день навчання в Університеті організовано і проводиться відповідно до вимог сьогодення. Ми навчаємо тому, що потрібно на сьогоднішній день і як потрібно теоретично і практично, використовуючи сучасну навчально-лабораторну базу Університету. Спільно з нашими партнерами-роботодавцями Університет видає сертифікати, які дозволяють бути першочергово прийнятими на роботу у відповідну компанію.

День відкритих дверей

Опитування

Чи плануєте Ви вступити до Державного університету телекомунікацій у 2018 році?
Голосувати
Новини Державного університету телекомунікацій
Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій запрошує Вас взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми забезпечення інформаційної та кібернетичної безпеки».
Активісти Студентської ради Державного університету телекомунікацій започаткували традиційний соціальний проект з нагоди цього свята і готуються знову до його проведення.Ми плануємо 18 грудня привітати дітей вихованців школи-інтернату №17 для дітей з..
За основними напрямами освітньої діяльності, з урахуванням індивідуальної підготовки Навчально-науковий інститут післядипломної освіти забезпечував на високому професійному рівні перепідготовку спеціалістів.
Відео про Державний університет телекомунікацій
Випускники Державного університету телекомунікацій
Довгаль Аліна
Рабчун Дмитро
Цигак Вікторія
Вознюк Євгеній
Крискун Іван
Міжнародні організації-партнери Державного університету телекомунікацій
Education.ua – освіта в Україні
^