Студентська рада

Склад студентської ради
Положення про студентське самоврядування

Загальна інформація

Студентська Рада Державного Університету Інформаційно-Комунікаційних Технологій - це зібрання ініціативних, творчих та амбітних студентів, які постійно думають над реалізацією проєктів, спрямованих на отримання та покращення навичок, що не завадять студентам під час навчання, та на урізноманітнення студентського життя.

Голови інститутів від студентів працюють над порозумінням між студентами та викладачами, залучають до освітнього процесу провідні компанії у галузі та стараються підтримувати навчання студентів на вищому рівні.

Соціальний відділ студради проводить консультації з соціального захисту студентів, зокрема студентів, що перебувають у пільгових категоріях, а також активно залучає студентів до благодійних подій та акцій.

Спортивний відділ студради відповідає за спортивне життя університету, дбає про фізичний розвиток студентів, організовує спортивні змагання та набирає учасників для участі в них.

Культурно-масовий відділ організовує культурні події для студентів, на яких вони можуть відпочити, розважитися, знайти нові знайомства, а також взяти безпосередню участь, показавши свої таланти.

Інформаційно-просвітницький відділ доносить до студентів важливу інформацію про зміни в університеті, запрошення на зустрічі з компаніями, навчальні гуртки та події для студентів.

Невід’ємною частиною студради є демократичний вибір голів інститутів та самого самоврядування. У кожного студента є можливість раз на різ проголосувати за того чи іншого кандидата на посаду, вирішуючи подальший вектор розвитку.

Кураторський відділ займається організацією кураторів-студентів, які допомагають новим студентам з орієнтацією по університету та підкажуть корисні та цікаві речі про наш університет.

Участь у самоврядуванні може взяти будь-хто. Кожному знайдеться заняття по душі та можливостям, та співпраця з студрадою не залишить нікого без користі та вдячності.

Студентська Рада та її учасники-студенти працює заради самих студентів, знаючи про їхні проблеми та думки як ніхто інший. Студентське самоврядування – це важливий аспект університету, який суттєво допомагає студентам у навчанні.

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03110,  м. Київ,