Профспілковий комітет

Життя профспілки
Звіти

Загальна інформація

Професійна спілка (профспілка) Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій – добровільна неприбуткова громадська організація, яка самостійно організовує свою роботу з метою представництва й захисту трудових, соціальних – економічних прав та інтересів членів профспілки. Вона діє на основі Конституції, Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, Статуту ДУІКТ і визначає напрями своєї діяльності виходячи з повноважень, передбачених законодавством України, статутних завдань профспілки, рішень вищих за підпорядкуванням профспілкових органів.

Одним з найголовніших питань в діяльності профкому є підготовка і прийняття Колективного договору з адміністрацією на кожний календарний рік на конференції трудового колективу ДУІКТ. В Колективному договорі передбачено, згідно Кодексу Законів України «Про працю», основні зобов’язання сторін з питань регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, узгодження інтересів співробітників (режим роботи, умови і охорона праці, встановлення компенсацій і пільг, забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, організація оздоровлення і відпочинку тощо).