Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Рейтинг студентів

Рейтинговий список студентів
Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва,
 які навчаються за рахунок коштів державного бюджету

з/п
Прізвище, ім’я,
по батькові
Оцінки з дисциплін зимової
заліково-екзаменаційної сесії
Середній бал (100)
1 Заєць Марія Вікторівна 96 100 95 100 98 95 92   96,57
2 Шило Ольга Віталіївна 95 98 100 92 95 98 92   95,71
3 Матвієнко Максим Сергійович 90 90 98 98 100 90 100   95,14
4 Стрельба Сабіна Відадіївна 99 97 91 99 99 90 90 95 95,00
5 Прищепа Олександра Вячеславівна 90 100 95 100 95 90 90   94,29
6 Литвиненко Вікторія Олександрівна 90 97 99 93 91 92 93 99 94,25
7 Томова Вікторія Олександрівна 100 95 88 90 95 100 90   94,00
8 Фурманюк Анастасія Олегівна 90 93 95 90 90 97 97   93,14
9 Санжаревська Валерія Янівна 91 90 95 100 91 92 92   93,00
10 Нечитайло Богдан Сергійович 92 95 93 94 91 92 95 90 92,75
11 Авраменко Ірина Борисівна 90 92 96 92 91 95 92 94 92,75
12 Бояр Діана Русланівна 95 90 90 96 90 90 96   92,43
13 Дубовчук Марина Володимирівна 90 90 95 91 92 95 92 91 92,00
14 Дорошенко Катерина Володимирівна 90 90 90 93 90 98 93   92,00
15 Андрєєва Олександра Сергіївна 90 95 96 95 85 92 90   91,86
16 Лящук Вікторія Юріївна 90 70 98 93 93 90 93 95 90,25
17 Несінова Даріна Владиславівна 85 92 85 90 91 95 92 91 90,13
18 Видиш Анна Валеріївна 86 82 90 100 92 90 90   90,00
19 Шоєва Аліна Аліївна 90 95 82 87 90 95 91 90 90,00
20 Скуратовський Микита Андрійович 95 92 65 91 80 95 91   87,00
21 Козак Анастасія Олегівна 82 75 91 92 91 90 91 82 86,75
22 Даценко Владислав Олексійович 82 80 80 80 92 90 90 90 85,50
23 Артемчук Михайло Олександрович 90 75 91 75 93 90 94 75 85,38
24 Леонова Олександра Андріївна 95 92 65 84 80 92 84   84,57
25 Болюк Алла Віталіївна 82 60 80 90 90 94 90   83,71
26 Грачов Богдан Олександрович 92 83 65 75 90 75 100   82,86
27 Ковальчук Ірина Сергіївна 90 80 84 80 80 68 90 82 81,75
28 Савенков Тимур Вячеславович 75 60 64 91 92 92 90 90 81,75
29 Кисіль Денис Олександрович 90 75 85 75 77 90 75 70 79,63
30 Безпалий Михайло Олегович 74 60 62 85 89 100 82   78,86
31 Плиска Яна Михайлівна 90 80 75 77 75 85 77   78,50
32 Восканян Едмон Мартунович 61 75 76 75 88 88 85   78,29
33 Власова Катерина Костянтинівна 95 68 65 91 60 75 91   77,86
34 Сізоненко Софія Юріївна 75 75 60 75 75 80 75   73,57

 

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
студентів ННІЗІ за осінній семестр 2019/2020 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові

Рейтинговий бал

І-курс

1

Шайкова Анастасія Олегівна

4,94

2

Парфенюк Тетяна Миколаївна

4,86

3

Качний Ілля Сергійович

4,37

4

Остафійчук Валентин Олегович

4,37

5

Кулініч Сергій Русланович

4,35

6

Калабухов Ілля Ігорович

4,24

7

Яцкова Наталія Петрівна

4,24

8

Ізюменко Анастасія Ярославівна

4,24

9

Савельєв Олександр Андрійович

4,24

10

Лаптєва Юлія Федорівна

4,11

11

Мандрикін Сергій Віталійович

4,11

ІІ-курс

1

Шулімова Дар'я Денисівна

5,30

2

Колосюк Назарій Геннадійович

5,17

3

Савиченко Марія Сергіївна

5,17

4

Колесник Володимир Дмитрович

4,91

5

Кизим Валентин Володимирович

4,90

6

Журбук Ігор В`ячеславович

4,53

7

Гоголь Богдан Вікторович

4,53

8

Шульга Михайло Анатолійович

4,51

9

Соколянський Костянтин Анатолійович

4,50

10

Білохвост Тарас Вікторович

4,50

11

Груша Владислав Григорович

4,50

12

Кошовий Єгор Борисович

4,37

13

Степанов Михайло Григорович

4,37

14

Качний Кирило Сергійович

4,24

15

Коржук Іван Миколайович

4,24

16

Лягушкін Іван Анатолійович

4,24

17

Муштук Костянтин Олександрович

4,24

18

Іллюша Олександр Олександрович

4,20

19

Чорноморець Максим Іванович

4,11

20

Бондарєв Ілля Дмитрович

4,11

21

Січкар Олександр Олегович

4,05

22

Коврижко Артем Олександрович

3,99

23

Королик Євгеній Сергійович

3,99

24

Снігурський Анатолій Олексійович

3,99

25

Максимова Єлизавета Андріївна

3,99

ІІІ-курс

1

Бойко Анна Олександрівна

5,30

2

Загиней Антон Юрійович

5,30

3

Писаренко Павло Володимирович

5,17

4

Мальгіна Катерина В'ячеславівна

5,17

5

Ющенко Матвій Олександрович

4,80

6

Костроміна Марія Олександрівна

4,77

7

Вовк Надія Ігорівна

4,77

8

Кукшин Дарія Вікторівна

4,67

9

Андрущенко Катерина Юріївна

4,50

10

Щебланін Олександр Юрійович

4,50

11

Стефурак Олег Романович

4,37

12

Ахтьоров Владислав Юрійович

4,37

13

Клецько Ольга Миколаївна

4,37

14

Кравчук Валерія Валеріївна

4,37

15

Батрак Іван Геннадійович

3,99

16

Прус Кирило Володимирович

3,99

17

Завадський Володимир В'ячеславович

3,99

18

Фесенко Олександр Миколайович

3,99

19

Чорний Валерій Анатолійович

3,99

20

Герніченко Гліб Дмитрович

3,86

IV-курс

1

Нечипуренко Ксенія Олександрівна

5,30

2

Гончаренко Наталія Аркадіївна

5,30

3

Кушнір Дмитро Ігорович

5,30

4

Семенова Інна Дмитрівна

5,30

5

Перепелиця Ліна Сергіївна

5,04

6

Сокол Антон Васильович

4,79

7

Дорохін Орест Олександрович

4,50

8

Смирнов Денис Сергійович

4,50

9

Лукіянюк Дарина Ігорівна

4,50

10

Смолєв Євген Сергійович

4,37

11

Драгунцов Роман Ігорович

4,24

12

Колесніков Данііл Романович

4,24

13

Нощенко Станіслав Андрійович

4,11

14

Лібега Лілія Андріївна

4,11

15

Олійник Євгеній Олександрович

4,11

16

Поляков Дмитро Андрійович

4,05

17

Добреля Віталій Олексійович

3,99

18

Данильченко Юлія Сергіївна

3,99

19

Кононенко Ігор Олегович

3,99

V-курс

1

Акулінічева Марія Володимирівна

5,30

2

Кушнір Ірина Михайлівна

5,30

3

Маслова Юлія Юріївна

4,50

4

Стежко Богдан Вадимович

4,37

5

Галузін Ігор Сергійович

4,24

6

Попович Яна Олегівна

4,24

7

Косенко Владислав Віталійович

4,24

8

Рижков Дмитро Олегович

4,11

9

Довгуша Ігор Михайлович

4,11

10

Місевич Катерина Сергіївна

4,11

11

Коваленко Сергій Володимирович

4,11

12

Коваль Тарас Романович

4,11

 

Переглядів: 2 642
^