Протидії корупції

Структура університету
Система забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності
Міжнародна діяльність
Публічні закупівлі
Публічна інформація
Профспілковий комітет
Телефоний довідник

Протидії корупції

З метою  підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидій корупції в Державному університеті телекомунікацій (далі-університет) згідно наказу Ректора ( № 565 від 25.11.2015р.) призначена уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції  Полонська Н.Ю. – начальник відділу внутрішнього контролю.

Основними завданнями та обовязками є:

1. Здійснення підготовки, забезпечення та контроль за здійснення заходів щодо запобігання і виявлення корупції.
  2. Проведення консультаційної роботи та надання допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства.
  3. Здійснення розгляду заяв про виявлені корупційні правопорушення та приймання, за результатами розгляду, відповідних рішень та висновків.
  4. Антикорупційна програма Державного універитету телекомунікацій

АНТИКОРУПЦІЙНІ ЗАХОДИ

Законодавчі акти України відповідно питання боротьби з корупцією:

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706 «Питання запобігання та виявлення корупції»;
  2. Закон України від 14.10.2014 № 1700-УІІ «Про запобігання корупції»;
  3. Закон України від 13.05.2014 № 1261-УІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України»;

Повідомлення про прояви корупції

1. Про факти корупційних правопорушень можливо повідомляти  по електронній пошті: n.polonskaya@dut.edu.ua або письмово Ректору, уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції університету (кабінет №114 тел. 249-25-19, поштова скринька довіри: info@dut.edu.ua)
  2. Посадовим особам, керівникам структурних підрозділів та їх заступникам університету щорічно до 1 квітня подавати свою декларацію про доходи за минулий рік до відділу кадрів.

Рекомендації суб'єктам декларування до єдинного державного реєстру декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних електронних декларацій за 2019 рік.

(Для Ректора, проректорів)

Надана інформація буде розглянута та перевірена щодо Антикорупційного законодавства України.
Про результати  розслідування  корупційних правопорушень буде надана відповідь та прийняті міри по усуненню причин корупції.