XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Правила поведінки в Університеті

Студентська рада
Медіа
Наші професії
Відгуки студентів
Проекти студентської ради 2020

Правила поведінки в Університеті

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного університету

телекомунікацій «05» 06 2014 № 266

ПРАВИЛА
поведінки, перебування на території та в адміністративній будівлі Державного університету телекомунікацій

1. Загальні положення

1.1. Правила поведінки громадян під час перебування на території і в адміністративній будівлі Державного університету телекомунікацій (далі – Університет) за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 7, розроблені відповідно до чинних нормативно-правових актів України.

1.2. Правила поширюються на працівників Університету, осіб, які навчаються в Університеті, вступників та їх батьків, інших відвідувачів Університету.

1.3.  Правила є відкритими для ознайомлення та обов’язковими для виконання і розміщуються на офіційному веб - сайті Університету, а також при вході до адміністративної будівлі.

2. Правила поведінки на території і в адміністративній будівлі:

2.1. Громадяни повинні дотримуватись встановлених правил поведінки, тиші та громадського порядку, не вчиняти дій, які можуть загрожувати особистій безпеці, життю та здоров’ю громадян. 

2.2. Громадяни зобов’язані мати охайний зовнішній вигляд. Не допускається вхід та присутність в адміністративній будівлі в одязі, який порушує правила перебування в державних установах, норми громадського порядку, суперечить вимогам суспільної моралі, (майки, шорти), мати на одязі надписи із закликами до насильства, релігійної, міжрасової та міжнаціональної ворожнечі, непристойні заклики та образливі надписи.

2.3. Не допускається присутність на території і в адміністративній будівлі осіб у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, з прихованим обличчям, з вогнепальною та холодною зброєю, легкозаймистою сумішшю, із плакатами та транспарантами, що містять у собі протизаконні гасла або заклики, а також з гучномовцями та пристроями, що посилюють звук.

2.4. В адміністративній будівлі забороняється:

  • палити та вживати наркотичні засоби;
  • нецензурно висловлюватись або вживати слова, які ображають честь та гідність громадян;
  • знаходитися у робочих кабінетах за відсутності працівників Університету;
  • використовувати приміщення адміністративної будівлі як житло;
  • перешкоджати роботі працівників Університету;
  • пошкоджувати адміністративну будівлю, майно та обладнання Університету;
  • мати при собі колючі, ріжучі чи рублячи предмети або інструменти, які не пов’язані з виробничим чи навчальним процесом, холодну та вогнепальну зброю, іншу зброю, пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами, муляжі зброї, піротехнічні пристрої, вибухові, отруйні, сильнодіючі, легкозаймисті, наркотичні та нарковмисні речовини, речовини з різким запахом та вираженою дратівною дією;
  • проходити до приміщення з собаками, котами, іншими домашніми чи хижими тваринами та птицею, крім собак-поводирів, візками, колисками, індивідуальними механічними пересувними засобами.

2.5. Фото та відеозйомка в адміністративній будівлі, у тому числі приміщень, персоналу, студентів, здійснюється лише з дозволу керівництва Університету та особи, яку знімають.

3. Огляд речей відвідувачів:

3.1. При наявності у відвідувача крупногабаритної поклажі (валіза, пакунок, сумка, рюкзак тощо) персонал охорони пропонує останньому добровільно пред’явити вміст поклажі для візуального огляду.

3.2. У разі відмови відвідувача від добровільного надання поклажі для огляду персонал охорони доповідає про ситуацію проректору з адміністративно-господарської роботи, начальнику режимно-секретного відділу та діє за їх вказівкою.

3.3. Якщо власник крупногабаритної поклажі відмовляється добровільно залишити будівлю Університету, персоналом охорони викликається наряд міліції для вирішення конфліктної ситуації.

4. Відповідальність за порушення Правил перебування (поведінки) в адміністративній будівлі, оскарження дій посадових осіб:

4.1. У випадку порушення громадянами встановлених правил поведінки на території і в адміністративній будівлі працівники Університету та персонал охорони мають право робити порушникам зауваження, вимагати від порушників залишити територію та об’єкти, а також вживати інших заходів для усунення (запобігання) порушень відповідно до наявних повноважень.

4.2. Працівники Університету та особи, які в ньому навчаються по всіх виявлених порушеннях повідомляють чергового персоналу охорони, який доповідає проректору з адміністративно-господарської роботи, начальнику режимно-секретного відділу та діє за їх вказівкою і Правилами.

4.3. У разі, якщо така особа після зауважень продовжує вчиняти незаконні дії або порушувати правила перебування у громадських місцях та на вулицях, персонал охорони або інша уповноважена особа викликає працівників міліції для припинення протиправних дій.

4.4. Оскарження дій посадових осіб Університету або персоналу охорони здійснюється відповідно до чинного законодавства.

 

Начальник режимно-секретного відділу                                                 С.В. Сергєєв

Переглядів: 37 847