Настала золота пора року, а разом з нею розпочався і новий навчальний рік!

09:58, 06-09-2019

Завітавши на лінійку 2 вересня в Державний Університет Телекомунікацій, я була  приємно вражена такою великою кількістю студентів-першокурсників!

Зараз, навчаючись на другому курсі, я навіть трішки заздрю, відчуваючи цей хвилюючий момент перед початком «нового життя». Обравши Державний Університет Телекомунікацій, ви прийняли одне з найважливіших рішень у своєму житті.

Хочеться привітати наших першокурсників спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зі вступом, побажати натхнення та успіхів  у навчанні, а також витримки та терпіння під час цієї «кропіткої роботи».

Впевнено крокуйте вперед до обраної професії і ви, неодмінно, станете висококваліфікованими фахівцями! Головне - ваші прагнення та бажання! Вітаю! Зі святом!