Біноміали в англійській, без яких вам не обійтися під час спілкування

13:21, 12-05-2020

Якщо ви вирішили вивчати англійську мову, вам точно ніколи не стане нудно. Потрібно завжди тримати в фокусі граматику, розуміти різницю і відмінність мінімум між британським і американським англійським, і постійно поповнювати словниковий запас нововведеними словами і сленгом.

В англійській мові є багато стійких словосполучень, які потрібно запам’ятовувати в готовому вигляді. Серед них — вирази з красивою назвою біноміали. Це стійкі словосполучення з двох компонентів. Вони частіше за все пов’язані союзом “and” або “or”, а іноді — приводом.

Компоненти в англійських біноміалах можуть бути синонімами  (plain and simple — просто та ясно) або антонімами (rain or shine — за будь-якої погоди). Також зустрічається повторення одного й того самого слова (little by little — потроху). Біноміали можуть бути побудовані на основі співзвуччя (spick and span — з голочки) або навіть рими (by hook or by crook — всіма правдами й неправдами). Тож, давайте познайомимося з цими цікавими виразами.

Біноміали з іменників:

20. Tit for tat — зуб за зуб, око за око
  21. Ups and downs — злети й падіння
  22. Wear and tear — життєві перипетії

Це, звичайно, далеко не повний  список біноміалів, але вони допомагають нам краще зрозуміти ментальність носіїв мови! Тому, якщо хочете звучати як носій мови, та здивувати всіх своєю ерудицією – вчіть напам`ять біноміали!

Науково-методичну новину підготувала
ст. викладач Філімонова Ю.Є.