Відкрите заняття з вищої математики

09:10, 12-11-2018

7 листопада 2018 року відбулося відкрите практичне заняття з вищої математики на тему «Елементи аналітичної геометрії». Провела заняття старший викладач кафедри вищої математики Сафонова Ольга Володимирівна для студентів 1 курсу групи ТСД-15.

Вивчення теми «Елементи аналітичної геометрії» сприяє формуванню у студентів широкого погляду на основні методи аналітичної геометрії, на застосування цих методів до дослідження плоских та просторових об’єктів, розвиває математичну культуру і мислення студентів, навички доведення тверджень.

Завдання теми практичного заняття надати студентам сучасні знання і хорошу практичну підготовку, необхідну для успішного застосування отриманих знань при вивченні наступних розділів вищої математики: математичного аналізу, теорії диференціальних рівнянь, чисельних методів тощо.