Дистанційна освіта в ДУТ

09:28, 02-03-2016

Ти працюєш і хочеш вчиться, але немає часу?

Ти в декреті, і хочеш розвиватися?

У тебе обмежені можливості, і ти прагнеш до знань?

Тоді твій шлях до нас!

Державний університет телекомунікацій запрошує на дистанційну форму навчання людей з ненормованим і складним графіком роботи, розумних і амбітних людей з обмеженими можливостями, а також із задоволенням будемо навчати молодих мам і всіх бажаючих.

Ми пропонуємо: => https://dut.edu.ua/ua/pages/380

Головний плюс дистанційного навчання - свобода! Студент самостійно планує час на навчання, погодившись з діловими, сімейними та особистими обставинами. З'являється можливість освоювати предмети в зручному ритмі, що не підлаштовуючись під загальний рівень академічної групи. Більше часу можна приділяти вивченню важливих для професійної діяльності або просто цікавих дисциплін. Не потрібно витрачати час і гроші на регулярне відвідування навчального закладу.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси