Державний Університет Телекомунікацій

СЕРТИФІКАЦІЯ

Сьогодні у всьому світі інтенсивно розвиваються та впроваджуються в життя новітні комп’ютерні технології, що призводить до виникнення нової форми взаємодії між владою та споживачами управлінських послуг – Електронного урядування.

Завдяки «Електронному урядуванню» створюється єдина система моніторингу, аналізу, прогнозування, моделювання та підтримки прийняття рішень для всіх рівнів державних та бізнесових структур.

При кафедрі створено Лабораторію «ВІРТУАЛЬНИЙ ОФІС», яку обладнано сучасною офісною технікою та програмним забезпеченням. У лабораторії  студенти здобувають практичні вміння та навики з електронного урядування та електронного документообігу з видачею сертифікатів Центру комп’ютерних технологій InfoPlus та Компанії НетКом Текнолоджи.

Наші студенти матимуть ґрунтовні знання й практичні вміння у сферах управління та інформаційних технологій, завдяки вивченню та опануванню програмними продуктами, наданими Центром комп’ютерних технологій “InfoPlus” системою електронного документообігу  “АСКОД” та компанією НетКом Технолоджи системою електронного документообігу “Діло”. Після опанування  системами електронного документообігу студентам видають Сертифікати.

Здійснюється  підготовка з іноземної мови до міжнародних екзаменів: TOEIC, TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS.   За результатами успішного тестування випускники  разом з дипломом державного зразка мають можливість отримати міжнародний сертифікат.

Переглядів: 1 155
^