Семінар-практикум МСЕ для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки»

Загальна інформація

Дата проведення
Організатор
Програма семінару
Правила оформлення тез
Матеріали конференції
Прес-реліз від МСЕ

Загальна інформація

З 14 по 16 травня в Державному університеті телекомунікацій відбувся Семінар-практикум Міжнародного Союзу Електрозв’язку для країн Європи і СНГ «Інфраструктура ІКТ як основа створення цифрової економіки».

Участь у семінарі взяли представники Міжнародного Союзу Електрозв’язку, Державних регуляторних органів, Адміністрацій зв’язку, Міністерств розвитку інформаційних технологій і комунікацій, керівники міжнародних ІТ-компаній із 10 країн світу, а саме Узбекистану, Білорусі, Вірменії, Молдови, Великобританії, Японії, Індії, Азербайджану, Киргизстану, Бельгії.

Протягом трьох днів роботи семінару більше 150 учасників взяли участь у семінарі.

У привітальній частині під час відкриття семінару виступили:

• Володимир Толубко – ректор Державного університету телекомунікацій;
  • Ярослав Пондер – керівник відділення Міжнародного Союзу Електрозв’язку для країн Європи;
  • Сергій Старостенко – замісник директора департаменту розвитку електронних комунікацій Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації;
  • Володимир Корсун – генеральний директор Українського державного центру радіочастот;
  • Віктор Каток – головний радник із питань науково-технічної політики ПАТ «Укртелеком», офіційний представник Адміністрації зв’язку України в 15 дослідницькій комісії МСЕ.

•  Программа семинара
  •  AGENDA (english version)

Під час проведення семінару з 14 по 15 травня в Державному університеті телекомунікацій було організовано виставку технічного обладнання компаній-партнерів Університету. Виставку відвідали всі учасники семінару, та що не менш важливе, студенти Університету.

Під час семінару були розглянуті надзвичайно важливі питання зі створення інфраструктури ІКТ для розвитку цифрової економіки, законодавчого, нормативного та регуляторного середовища, яке необхідне для стимулювання розвитку та імплементації мереж, інноваційних послуг, які базуються на 4G/5G. Також були представлені приклади і пілотні проекти впровадження мереж 5G та розглянуті питання прямої взаємозалежності розвитку технологій та розвитку економіки країни.

В результаті проведення круглого столу було сформовано документ із практичними висновками та пропозиціями для подальшої роботи і їх розгляду в дослідницьких комісіях Міжнародного Союзу Електрозв’язку.

Ви також можете подвитись запис онлайн-трансляції на YouTube

Державний університет телекомунікацій
   03680, м. Київ, вул. Солом'янська, 7

Дата проведення