Державний Університет Телекомунікацій

Правила прийому 2014: 7. Участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти

7.1. Право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у Державному університеті телекомунікацій в разі їх неучасті у рік вступу в незалежному зовнішньому оцінюванні мають:

  • громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до Державного університету телекомунікацій;
  • військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, – при вступі на заочну форму навчання;
  • особи, які мають захворювання, що зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 07 березня 2008 року за № 189/14880.

7.2. До категорій осіб, які мають право брати участь у конкурсі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання або за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів за власним вибором, належать:

  • особи з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І та ІІ груп, діти-інваліди);
  • особи, які здобули повну загальну середню освіту у 2007 році і раніше;
  • особи з числа громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном.

Вибір здійснюється вступником під час подання документів.

Переглядів: 1 444
^