Кафедра ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ – місце, де вирує студентське життя

11:07, 27-02-2024

Творчий потік ідей, нові знайомства, святкові та благодійні заходи, веселі пари, активний відпочинок – це все про студентство.

Першокурсники кафедри Інтернет-технологій вже встигли поринути у вир студентського життя й отримати позитивні емоції від навчання.

Студенка групи ІТД-11 Кочегарова Дар’я говорить: «…здивувало технічне оснащення університету, яким не можуть похизуватися багато інших навчальних закладів. Викладачі, які незважаючи на нелегкі часи навчають і надихають на наукові ідеї».

Студент групи ІТД-12 Недобой Максим ділиться своїми враженнями про будні в гуртожитку: «…тут я знайшов багато нових друзів і просто добрих знайомих. В гуртожитку є всі умови для нормального проживання – новий якісний ремонт, надійне укриття».

Студент групи ІТД-11 Чернявський Денис не жалкує про вибір освітньої програми Інтернет-технології: «…навчання в університеті – це не тільки суха теорія, але й практика, постійне живе спілкування очного навчання».

Висококваліфіковані викладачі, якісна матеріально-технічна база, активне студентське самоврядування – все це про Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій.

Обирайте Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій кафедру ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ і Ваші мрії про студентське життя обов’язково здійсняться!