Компанія «ЕПОС» – основна база ознайомчої практики студентів 2 курсу кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту

12:31, 27-02-2024

Питанню надання студентам – випускників кафедр Систем інформаційного та кібернетичного захисту необхідного рівня практичних знань та забезпеченню їх першим високооплачуваним робочим місцем на кафедрі приділяється постійна та цілеспрямована увага.

В межах вирішення цього задання колектив кафедра проводить постійну системну роботу щодо підвищення якості засвоєння студентами кафедри практичних навичок з кібербезпеки та захисту інформації з залученням висококваліфікованих фахівців від компаній-партнерів кафедри..

Відповідно навчального плану, з 12 по 24 лютого 2024 року студенти 2 курсу кафедри пройшли ознайомчу практику на базі компанії «ЕПОС».

Метою практики було: ознайомлення з діяльністю провідних компаній у сфері кібербезпеки, набуття практичних навичок та закріплення теоретичних знань, здобуття досвіду роботи в реальних умовах.

Компанія – партнер кафедри  «ЕПОС», спеціалізується на технічному захисті інформації, зокрема, виробництві ПК та серверів із захистом інформації.

Під час ознайомчої практики на її базі студенти ознайомилися з організаційною структурою та специфікою роботи компаній, вивчили сучасні методи та засоби захисту інформації, такі як:

• Firewall
  • Системи виявлення вторгнень
  • Антивірусне програмне забезпечення
  • Шифрування даних.

Брали участь у реальних проектах з кібербезпеки та захисту інформації, таких як:

• Розробка та тестування систем захисту інформації
  • Розслідування кіберінцидентів

Вирішували сумісні виробничі завдання з провідними фахівцями галузі кібербезпеки, які ділилися своїми практичними навичками, знаннями та досвідом в сфері технічного захисту інформації.

За результатами практики студенти отримали цінний досвід роботи в сфері кібербезпеки та захисту інформації, здобули практичні навички, необхідні для майбутньої професійної діяльності та підтвердили рівень засвоєння теоретичних знань, отриманих під час навчання.

Деякі студенти по завершенню навчання отримають пропозиції щодо працевлаштування від компаній-партнерів.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту висловлює подяку компаніям-партнерам за сприяння в організації та проведенні ознайомчої практики.

Наша взаємодія – свідчення високого рівню підготовки наших студентів, їх затребуваності на ринку праці та можливостей коллективу  кафедра щодо надання студентам можливість отримати не лише теоретичні знання, але й практичний досвід роботи в сфері кібербезпеки.

Запрошуємо абітурієнтів, які прагнуть до успішної кар'єри в сфері кібербезпеки, долучатися до нашого колективу!