Десять важливих навичок сучасного менеджера, які можна отримати в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій

17:27, 27-02-2024

Сучасний світ є вибагливим до підбору працівників, а ще більше потрібно враховувати отримані знання та закріпити їх на практиці. Саме в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій на кафедрі менеджменту навчають тому що потрібно та роблять акцент на стимулюванні здобувачів вищої освіти по досягнення своїх бізнес-цілей з застосуванням професійних навичок для найефективніших результатів при впровадженні кар’єрного плану в життя.

Роботодавцям потрібні сучасні креативні менеджери, які будуть розв’язувати нестандартні рішення. Розвиток менеджерів є стратегічним інвестуванням у майбутнє підприємства, яке стимулює його успіх, стійкість і здатність досягати поставлених цілей у мінливому бізнес-середовищі.

Отже, якщо саме ти хочеш отримати навички, які допоможуть працевлаштуватися на омріяне підприємство, то викладачі кафедри менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій зможуть тобі допомогти, адже знають які компетенції роботодавці поставили перед випускниками на найближчі п’ять-сім років, а саме: лідерство, міжкультурний інтелект, впровадження інновацій, стратегічне мислення, управління гібридними глобальними командами, емоційний інтелект, управління відносинами, делегування, управління невизначеністю, управління процесами. управління конфліктами.

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 073-Менеджмент!

Кафедра менеджменту

м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 127

Завідувач кафедри менеджменту Насад Н.В.

м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 102