Підготовка армрестлерів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій до чемпіонату України

20:38, 27-02-2024

Команда Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій 24 лютого 2024 року виступала на чемпіонаті Київської області з армрестлінгу серед молоді та дорослих в місті Фастів. В змаганнях взяла участь рекордна кількість спортсменів з 6 районів Київщини в загальній кількості 120 осіб.

Учасниками змагань регіонального рівня стали підготовлені армрестлери секції з армрестлінгу кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання студенти-спортсмени ННІЗІ Білоус Богдан, Білоус Олександр, Зінченко Ілля, які показали високу майстерність та запеклу боротьбу.

Ми пишаємось нашою молоддю, яка достойно виступає на спортивних майданчиках, демонструючи незламний дух українського народу в цей непростий для країни час.

Дякуємо нашим армрестлерам з чудовим виступом та бажаємо богатирської сили й подальших перемог! (тренер-викладач секції з армрестлінгу завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Олександр Коваль).