Покращення soft skills студентів кафедри Комп’ютерної інженерії на заняттях

10:16, 28-02-2024

Студенти груп КІД-11 та КІД-12 кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на занятті з предмету Архітектура комп’ютерів доєднались до участі в гуртку кафедри Клуб Комп’ютерної Електроніки, де на практиці інженер кафедри Комп’ютерної інженерії Галета Володимир продемонстрував будову акумуляторів та можливість їх використання в повторних цілях.

Участь студентів дозволила не тільки отримати нові навички, але й покращила комунікабельність в груповій роботі, що сприяє покращенню soft skills (cоціально-комунікативні навички). Це дає розуміння тому, як відбуваються робочі meeting в компаніях під час call’ів. Таким чином студенти здобувають безцінний досвід.

Якщо ви ще не є фахівцем в даній галузі, але бажаєте навчатись і розвиватись, то кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ запрошує на навчання за спеціальністю 123 Комп'ютерна інженерія всіх закоханих в ІТ та комп'ютерні технології.

Бажаєте покращити себе? Хочете отримати другу вищу освіту? Ми пропонуємо вступ в магістратуру. Всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt