Бізнес-освіта на кафедрі Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності нового формату!

10:28, 28-02-2024

Різноманітність методів, способів та форм здійснення підприємницької діяльності характеризує сучасний ринок. Разом із цифровізацією економіки стали помітніші тенденції розвитку і сучасного бізнесу.

Неправильні рішення, помилки або некоректно поставлені задачі ведуть до втрати прибутку та часу власника бізнесу.  Вже давно стало недостатньо бути гарним менеджером, чи маркетологом, чи економістом для людини, яка бажає стати підприємцем. Він повинен акумулювати всі ці знання в собі для того, щоб його справа розвивалась.

При пошуку вирішення цієї проблеми хтось йде на отримання другої чи навіть третьої освіти, хтось через самоосвіту, а хтось продовжує навчатися на власних помилках. Але через всі ці спроби власник бізнесу втрачає свій дорогоцінний час, який мав би піти на розвиток власної справи.

Випускники даної спеціальності є саме тими фахівцями, які відповідають потребам сучасного ринку. Під час навчання здобувач отримує комплекс знань та практичних навичок правового, економічного та організаційного характеру. Розвиває комплексне бачення та відчуття бізнес-середовища та перспективного уявлення причинно-наслідкових зв’язків між бажаною метою та шляхами її реалізації. Він навчається здійснювати управління підприємницькими ризиками та примножувати прибуток.

Для успішного подолання сучасних викликів суспільства та опанування бізнес-освіти нового формату обирайте спеціальність 076 “Підприємництво та торгівля”!