Запрацював наш новий гурток «3D моделювання та візуалізації»

11:58, 28-02-2024

Вітаємо Вас на сторінці кафедри Робототехніки та технічних систем!

Наш новий гурток «3D моделювання та візуалізації» відкриває двері у світ творчості та інновацій. Створення 3D моделей – необхідний інструмент для розробки прототипів майбутніх роботів та механізмів. Це відкриває нові горизонти в розвитку технологій та полегшує людству їх повсякденну працю. Учасники гуртка отримають можливість втілювати свої ідеї в життя, моделювати інноваційні концепції та сприяти розвитку сучасної технологічної сфери. Ваш внесок у створенні нових моделей буде ключовим для подальшого просування робототехніки. Програмні ресурси, які ми вивчаємо зі студентами і застосовуємо для створення 3D моделювання:

• Tinkercad
  • FreeСAD
  • Blender

Використовуємо програми слайсерів та здійснюємо підготовку моделей для друку на 3D-принтерах:

• Cura
  • Repetier-Host
  • Snapmaker Luban

Запрошуємо всіх охочих, хто мріє зв'язати своє життя із робототехнікою, приєднатися до нашого гуртка та розширити свої можливості навчанні на кафедрі Робототехніки та технічних систем.

Разом ми будуємо майбутнє технологій!