Студенти кафедри ІКБ зустрілися з лідером галузі: поглиблення знань і практичних навичок у захисті інформації

12:35, 28-02-2024

Аби збагатити свої знання та практичні навички, студенти факультету інформаційної та кібернетичної безпеки отримали рідкісну можливість поспілкуватися з лідером галузі Тетяною Чистіліною, Провідним фахівцем компанії ЄВРОТЕЛЕКОМ. Зустріч, що відбулася на базі кафедри ІКБ, стала неоціненною платформою для бакалаврів і магістрів, щоб заглибитися в тонкощі сучасних методів захисту інформації.

Тетяна Чистіліна, досвідчений професіонал у цій галузі, детально описала безліч передових засобів захисту інформації, які використовує та розробляє ЄВРОТЕЛЕКОМ. Від протоколів шифрування до систем виявлення загроз студенти з перших вуст дізналися про арсенал, який використовують провідні гравці галузі для захисту конфіденційних даних.

Інтерактивна сесія була не просто лекцією - це був захоплюючий досвід. Майбутні захисники інформації скористалися нагодою поставити запитання, отримавши практичну мудрість із великого досвіду фахівця. Їхні запити варіювалися від нюансів алгоритмів шифрування до проблем подолання нових кіберзагроз.

Ця зустріч підкреслює міцне партнерство між кафедрою Інформаційної та кібернетичної безпеки та ЄВРОТЕЛЕКОМ. Завдяки спільним зобов’язанням виховувати наступне покоління професіоналів з кібербезпеки, ЄВРОТЕЛЕКОМ активно сприяє розробці навчальних програм факультету та надає студентам безцінні можливості для поєднання теорії з реальними кейсами.

Згадуючи про зустріч, бакалавр групи БСД-21 Єгор Лазарєв, висловив глибоку вдячність компанії ЄВРОТЕЛЕКОМ за непохитну підтримку. «Такі взаємодії відіграють важливу роль у формуванні майбутнього кібербезпеки і особистого кар’єрного розвитку кожного із нас», – зауважив Єгор. «Наша співпраця з ЄВРОТЕЛЕКОМ не тільки збагачує  навчальну програму кафедри ІКБ, але й дає студентам практичні знання, необхідні для успіху в цій галузі, що постійно розвивається».

Оскільки ландшафт кібербезпеки продовжує удосконалюватись, партнерства, подібні до цих, служать маяками співпраці, сприяючи симбіотичному зв’язку між академічним середовищем і промисловістю для зміцнення нашого цифрового захисту.