Все про ознайомчу практику від компанії Huawei для другого курсу студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем

12:40, 28-02-2024

Завдяки плідному співробітництву кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та компанії Huawei цього року 10 кращих студентів 2 курсу спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології отримали змогу пройти ознайомчу практики в київський офіс компанії Huawei.

Практика включала навчання за базовими курсами Huawei ICT Academy та роботу з телекомунікаційним обладнанням Huawei. Студенти набули практичних навичок по радіоплануванню мережі, налаштуванню мережевого обладнання.

Проходження даної програми надало можливість нашим студентам отримати знання та навички, що ціняться ІТ-компаніями і допоможуть реалізувати успішну ІТ-кар'єру.

По завершенню ознайомчої практики в компанії, студенти успішно захистили свої звіти з ознайомчої практики. Захист звітів ознайомчої практики пройшов у формі виступів з презентаціями, на яких студенти представили результати проходження практики та свої здобутки. Під час доповіді кожен студент розкривав головні моменти і свої досягнення, а також демонстрував візуально свою роботу під час виконання індивідуальних завдань.

Відповівши на всі питання, що виникли, у педагогічного складу, студенти показали, що впевнено володіють тим багажем знань, які вони змогли накопичити за той час, що провели на навчанні на базі компанії Huawei.

Дякуємо нашому партнеру за той незрівнянний внесок, який вони роблять у навчанні наших студентів!

А всіх зацікавлених, запрошуємо на навчання, на 126 спеціальність Інформаційні системи та технології!