Екскурсія у магазин техніки та електроніки COMFY

17:29, 29-02-2024

27 лютого 2024 року для студентів-маркетологів 1 курсу було проведено виїздне заняття в одному із найбільших магазинів техніки та електроніки COMFY в ТРЦ Lavina Mall.

Директор магазину COMFY Денис Пустовий провів для студентів екскурсію по магазину, розказав про історію створення і розвиток мережі COMFY (ТОВ«КОМФІ ТРЕЙД»), історію свого магазину в ТРЦ Lavina Mall (вул. Берковецька, 6д). Він ознайомив присутніх з секретами маркетингу магазину техніки та електроніки мережі №1, підкреслив його виключну важливість  для успіху підприємства роздрібної торгівлі. На його переконання, без маркетингу зараз нікуди, продати нічого не вдасться. Денис поділився досвідом, специфікою  продажу домашніх гаджетів, секретами спілкування менеджерів з продажу з покупцями.

Студентів цікавило, як компанії вдається робити найбільші продажі з квадратного метру серед мереж-конкурентів, тримати лідерство під час війни. Як дізналися студенти, в компанії, крім потужного, чітко працюючого інтернет-магазину Comfy.ua, дружної команди маркетологів, креативної реклами, існує проєкт «Ми за тебе», який стосується як покупців, так і співробітників, він про культуру обслуговування клієнтів та культуру взаємодії всередині команди.

Студенти також запитали Дениса, як швидко зробити кар’єру в торговому маркетингу, в продажах і стати директором магазину? На це запитання Денис поділився власним досвідом кар’єри в мережі COMFY і надав студентам слушні поради з працевлаштування і навчання. Порадив читати бізнес-книги, постійно розвиватись, вивчати щось нове, відвідувати курси, тренінги і семінари, вчити англійську.

Альона Янченко, регіональний HR-менеджер COMFY, показала студентам корпоративний фільм про мережу COMFY, розказала про кадрову політику мережі, вимоги до претендентів на вакансії, систему навчання співробітників, систему наставництва в COMFY, стажування для студентів, провела майстер-клас з написання резюме, надала поради.

Студенти залишились дуже задоволеними, висловили бажання потрапити на стажування в компанію COMFY.

Дякуємо директору магазину COMFY в ТРЦ Lavina Mall Денису Пустовому і регіональному HR-менеджеру COMFY Альоні Янченко за цікаву змістовну екскурсію, корисний майстер-клас та практичні поради студентам щодо їх професійного зростання, навчання, працевлаштування, розвитку! Сподіваємось на подальше плідне співробітництво!

Довідково:  Мережа COMFY (ТОВ «КОМФІ ТРЕЙД») — перший мультиканальний рітейлер побутової техніки та електроніки в Україні. Компанія є лідером за обсягом продажів та ефективністю в галузі. Станом 1 січня 2024 року року мережа COMFY налічує 102 магазини, а сайт Comfy.ua входить до Топ-5 найбільших онлайн-гравців українського ринку.

За 2023 р. компанія збільшила долю ринку вдвічі, а кількість транзакцій застосунку втричі завдяки співпраці з маркетинговою агенцією Netpeak Agencies Group, креативній рекламі та власній трансформації, постійному вдосконаленню процесів та сервісів.

У 2017 році COMFY визнана кращим мультиканальним ритейлером за результатами Ukrainian E-Commerce Awards 2017. У 2018 році маркетинг-стратегія COMFY відзначена нагородою X-Ray Marketing Awards 2017. За результатами Національної Премії Retail Awards 2017 «Вибір споживача» мережа COMFY отримала нагороду — визнання клієнтів та статус переможця в категорії «Мережа супермаркетів електроніки та побутової техніки». Традиційно входить до рейтингів Топ-100 найбільших платників податків і роботодавців України. COMFY — соціально відповідальна компанія: загальний обсяг підтримки військових та волонтерів від початку повномасштабного вторгнення перевищив 120 млн. гривень.