Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:

Пловці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій здобули нагороди на четвертому всеукраїнському кубку академії спорту з плавання

21:53, 29-02-2024

ФАНТАСТИЧНІ ЗМАГАННЯ відбулися в Академія спорту!

Команду секції з плавання кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання на всеукраїнському рівні представили студенти-спортсмени, Ненько Валерія навчальна група УБД 21 та Максим Зайцев навчальна група КІД-32 ДУІКТ, які перемогли на улюблених дистанціях. Рівень змагань з представниками вражав за віком й титулованості їх особового складу в командах, а саме: - 11 команд з 5 міст України - 232 спортсмена.

Наймолодшому учаснику змагань 6 років, а найстаршому 92 роки! - 11 майстрів спорту, серед яких майстер спорту міжнародного класу та заслужений майстер спорту України - 2 учасника олімпійських ігор, 2!!!! чемпіони світу та чемпіони Европи, 12 чемпіонів та рекордсменів України. Такий зірковий склад учасників безумовно підняв планку конкуренції до НЕЙМОВІРНИХ висот!

Два дні спортсмени змагалися за звання найкращих у 15 видах програми, серед яких були ЕСТАФЕТНІ запливи 4х50 комбінована та НАДЕМОЦІЙНА дистанція 50 м вільний стиль в категорії АБСОЛЮТ, в якій спортсмени змагалися спочатку у відбірковому етапі, потім у півфіналі і на завершення у ФІНАЛІ!

Дякуємо нашим студентам-спортсменам пловцям за такі здобутки, та бажаємо подальших перемог! Слава Україні!! Разом до спільної Перемоги!!!