Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників – запорука якісного навчання здобувачів

08:01, 01-03-2024

Сучасний підприємець повинен мати незалежний креативний підхід, критичне мислення, володіти лідерськими якостями, бути ефективним керівником. Якщо ви прагнете навчитися правильно вести свій бізнес, вміти адаптуватися до швидких змін в глобальному світі, бути здатними до системного аналізу, щоб досягти максимальних результатів, -  Вам необхідно обрати сучасну та перспективну спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльності».

Викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності регулярно та на постійній основі підвищують власний рівень кваліфікації, беручи учать у різноманітних інноваційних курсах, конференціях, вебінарах та круглих столах. Такі  підходи та методи спрямовують  на актуальне переосмислення змісту викладання, стають  міцним професійним фундаментом професійного та особистісного розвитку. Вищеназвані форми роботи набувають для викладача особистісний сенс, дозволяють йому самостійно формулювати цілі професійного зростання, утворюють структуру створення компетентних умов для професійного зростання особистості.

Курси підвищення кваліфікації дають можливість отримати нові знання та інноваційні інструменти викладання, враховуючи професійну етику, вирішення конфліктів, активізують спілкування з найкращими педагогічними практиками в Україні та світі та сприяють  можливостям  кар'єрного зростання науковця вищої школи.

Сформувати необхідні компетенції з розроблення бізнес-проектів, управляти бізнес-процесами, генерувати стартапами, започаткувати власний бізнес допоможуть викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, які володіють безцінним багаторічним науковим та практичним досвідом!