У Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за спортивні досягнення Ректор нагородив призерів чемпіонатів студентів-спортсменів дівчат до Дня української жінки 2024

19:44, 01-03-2024

Спорт і здоровий спосіб життя – це здоров'я і краса.

Всі ми з дитинства знаємо, що рух це життя, активний рух – здорове життя. Під такими гаслами, за ініціативи ректора Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбулася церемонія нагородження кращих студентів-спортсменів дівчат Університету до Дня української жінки.

Захід нагородження студентів-спортсменів, який в Університеті традиційно прозвали «спортивним Оскаром», відбувся в урочистій атмосфері. Студентське життя Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій насичене та цікаве, а невід’ємною його складовою є фізична культура та спорт. В Університеті функціонують найрізноманітніші секції, сформовані за вподобаннями студентів. Збірні команди з різних видів спорту та окремі студенти постійно беруть участь у регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях і завойовують призові місця.

За словами завідувача кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання ДУІКТ Олександра Коваля, у групах спортивного вдосконалення проводиться постійна робота з різних видів спорту. Учасники спортивних секцій можуть спробувати власні сили та перевірити спритність, влучність, витривалість, продемонструвати спортивну майстерність. Студенти відвідують секції футболу, баскетболу, волейболу, бадмінтону, гирьового спорту, армрестлінгу, перетягування канату, важкої атлетики, легкої атлетики, плавання, настільного і великого тенісу, чирлідингу, шахів, веслувальних видів, фітнесу та єдиноборств. Так, серед наших армрестрелів є переможці та призери чемпіонатів України, Європи, а збірна команда ДУІКТ з армрестлінгу – чемпіони м. Києва серед студентів.

Збірна команда юніорів ДУІКТ з гирьового спорту – чемпіони та призери м. Києва та України серед студентів та призери всеукраїнських змагань, Кубку пам’яті Є. Гарнич-Гарницького, Кубку Федерації гирьового спорту в командному заліку, а також переможці та призери в особистому заліку.

Команда єдиноборств мають чемпіонів з боксу та кікбоксингу міста Києва та Чемпіонату України. Легкоатлети – срібні призери чемпіонату України з легкоатлетичного кросу та вибороли бронзові нагороди з бігу на 800 метрів в особистій першості відкритого чемпіонату м. Києва з легкої атлетики в приміщенні і стрибках з жердиною, а важкоатлети – бронзові призери у командному заліку в чемпіонаті м. Києва серед студентів.

Також відкриттям 2023 року стали студенти-спортсмени ДУІКТ та наші збірні команди: з чирлідингу, футболу, кульової стрільби та веслування на човнах «Дракон». Хочеш стати частиною спортивних досягнень збірних по спорту ДУІКТ?

Тоді приєднуйся до нашої команди переможців.

Дякуємо Вам за такі здобутки шановні студенти-спортсмени Університету й бажаємо подальших перемог!