Старт навчання студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення з компанією Huawei

20:06, 01-03-2024

У 8-му конкурсі Huawei ICT Competition взяли участь понад 160 000 студентів з більш ніж 2 000 університетів у 83 країнах і регіонах світу.  Реєстрація  студентів з Європи тривала до 31.01.2024.

За результатами співбесіди англійською мовою було відібрано 17 найкращих студентів із трьох університетів України.

Змагання розділене на два конкурси: практичний та інноваційний. Практичний конкурс включає мережеві, хмарні та обчислювальні треки, які вивчають теоретичні знання студентів та практичні навички ІКТ, а також їх здатність працювати в команді. Учасники будуть ранжовані відповідно до їхніх балів за теоретичні та лабораторні іспити.

В інноваційному конкурсі очікується, що учасники конкурсу використовуватимуть ШІ (обов'язково) та інші технології, такі як хмарні обчислення, IoT, великі дані, Kunpeng та HarmonyOS, для розробки рішень для реальних проблем у галузевих сценаріях. Рішення повинні бути повними за функціональністю та дизайном і мати соціальну та комерційну цінність.

Відібрані студенти вивчатимуть три предмети: радіопланування мереж, бездротові технології та датаком. По закінченню курсу буде проведено фінальний екзамен, результати якого будуть зараховані до загальної навчальної програми, а після закінчення програми випускники мають шанс потрапити на оплачуване стажування з гнучким графіком, яке можна поєднувати з навчанням, і пройти переддипломну практику в компанії «Хуавей Україна».

Цю унікальну можливість дуальної освіти (професійна підготовка, яка комбінує теоретичні знання з практичним досвідом на робочому місці, де студенти отримують навички не тільки в  аудиторіях університету, але й на робочому місці під керівництвом професіоналів) виборов студент 3-го курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення Максименко Дмитро, проявивши високий рівень теоретичних і практичних знань, вільне володіння англійською мовою під час двох співбесід з представниками компанії.

Наразі відібрані студенти отримали ноутбуки від компанії та уже відвідали свої перші заняття.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення пишається своїми талановитими студентами та висловлює подяку компанії Huawei за нові освітні можливості!

Підписуйтесь на соціальні мережі ОП «Інженерія програмного забезпечення», щоб бути в курсі усіх новин і досягнень!