Навчання на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності – це формування всебічно розвиненої особистості

16:03, 03-03-2024

Традиційно поняття «заклад вищої освіти» асоціюється з навчальними заняттями, написанням курсових чи дипломних робіт, тобто здобуттям вищої освіти з певної спеціальності. Це все правильно. Але цього замало, щоб досягти поставлених життєвих цілей!

Професійна діяльність вимагає не лише добротних фахових знань та навичок, а й креативного підходу до вирішення завдань, уміння вибудовувати дружні етичні стосунки з колегами й керівництвом, комунікувати з партнерами, не провокувати конфліктні ситуації, дотримуватися корпоративного стилю організації. Це все soft skills, так звані м'які навички, які роботодавці прописують у вимогах до кандидатів на посаду.

На кафедрі документознавства та інформаційної діяльності створені всі умови для формування в майбутніх фахівців soft skills як обов’язкової складової професійної діяльності наших випускників.

Одним із шляхів формування гармонійно розвиненої особистості, готової до долання перешкод, яка вірить у свій успіх, докладає максимум зусиль для досягнення поставлених цілей є участь у студентському самоврядуванні Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема в культурно-спортивному житті та дозвіллі здобувачів вищої освіти. Керівництво кафедри документознавства та інформаційної діяльності підтримує та залучає своїх вихованців до відвідування різноманітних спортивних секцій та участі в культурних заходах, які відбуваються в стінах Університету.

Єлизавета Панасюк, студентка 3 курсу, навчається за освітньою програмою «Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю», голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва. Єлизавета родом із маленького населеного пункту Запорізької області, яке ось уже два роки перебуває під окупацією. Тому Ліза телефонує мамі не коли хоче, а коли можна, коли є зв'язок. Дівчина вступила на навчання за контрактом, але завдяки підтримці кафедри й університету була переведена на навчання за рахунок державних коштів. Активна, старанна, ініціативна, користується повагою в одногрупників та викладачів, є прикладом для інших, як поєднувати навчальний процес, роботу, участь у студентському самоврядуванні.

В університеті Єлизавета захопилася ГИРЬОВИМ спортом! Цьогоріч на змаганнях посіла почесне ІІІ місце на Відкритому чемпіонаті міста Києва з гирьового спорту в середній вазі.

Культурні заходи. Єлизавета Панасюк незмінна ведуча.

Ольга Броньківська, студентка 1 курсу, що навчається за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність». Завдяки високим результатам НМТ виборола право навчатися за кошти державного бюджету, староста групи. Оля (на фото й відео по центру) самодостатня, чесна, про таких кажуть «граніт» - зайвого ніколи не скаже, пліткувати, створювати конфлікти не буде, добре контролює свої емоції, амбіційна. Із перших днів навчання стала учасницею танцювального колективу. Докладає максимум зусиль для творення себе як сильної особистості.

Участь у студентському самоврядуванні, культурно-спортивному житті Університету – це можливість розкрити свої таланти, сформувати лідерські навички, учитися грамотно планувати свій робочий день, уміти дослухатися до думки товаришів та старших наставників, це можливість жити повноцінним студентським життям!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас у соцмережах: