Проведення практичних занять у цифрових офісах провідних компаній

17:05, 03-03-2024

Однією з найцікавіших переваг навчання на спеціальності «Економіка» є можливість опановувати майбутню професію вже з першого курсу. Ми вже писали, що після першого семестру наші студенти вже добре знайомі з основами економіки, менеджменту та маркетингу. Другий семестр, який розпочався у лютому,  відкрив двері до захоплюючого світу цифровізації і розвитку бізнесу в умовах стрімких перетворень.

Ще під час вступної кампанії ми звернули увагу, що абітурієнтам цікаві фінансові цифрові технології. Знання цифрових фінансів дозволяють заробляти навіть в кризових умовах. Саме тому вже на першому курсі ми пропонуємо дисципліни, які розкривають реальні можливості отримання прибутку.

Так, під час вивчення дисципліни «Цифрова економіка» студенти Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спеціальності Економіка мають унікальну можливість не лише освоїти теоретичні засади в навчальних аудиторіях, а й застосувати отримані знання на практиці, працюючи з провідними підприємствами-партнерами університету. Це дозволяє студентам вже під час навчання зануритися в реальні бізнес-процеси та цифрові технології.

Нещодавно, студенти першого курсу мали можливість відвідати одне з флагманських відділень АТ КБ "ПриватБанк" - "Центр інноваційного розвитку банку". Під час захоплюючої екскурсії, яку провела Руслана Кришталь - керівник відділення, молоді економісти знайомилися з передовими фінансовими цифровими технологіями, які активно впроваджуються в банківську сферу.

Зокрема, візит до "Центру інноваційного розвитку банку" дозволив студентам оглянути інноваційні банківські рішення в дії, зрозуміти, як цифровізація впливає на повсякденні банківські операції та які перспективи це відкриває для сучасного фінансового сектору.

Крім того, в ході візиту керівники HR-відділу АТ КБ "ПриватБанк" Людмила Кучеренко та Неля Грибініченко поділилися своїми знаннями про те, як цифрове середовище банку створює нові можливості для клієнтів та співробітників. Також студентам було представлено стратегії та прийоми в мистецтві продажу фінансових послуг, що є невід'ємною складовою успішної кар'єри в сучасному бізнесі.

Такі практичні заняття є цінним доповненням до академічної програми, адже вони сприяють не лише глибшому розумінню предмету, але й відкривають перед студентами двері у майбутнє, де вони зможуть стати лідерами цифрової трансформації в економіці.

Приєднуйтесь до нашої команди, реєструйтеся за посиланням:  https://forms.gle/9v41iXkqDBUz3XNx7

Приходьте знайомитися на екскурсію, вул. Солом’янська 7.

тел. +38 050 155 40 65