Дослідження інновацій у сфері кібербезпеки: спільна зустріч із компанією SEETON

11:49, 04-03-2024

У гармонійному поєднанні освіти та індустрії захисту інформації студенти факультету кібербезпеки нещодавно взяли участь у цікавій зустрічі з одним із найбільш надійних партнерів кафедри компанією SEETON - популярним системним інтегратором, відомим своєю відданістю захисту цифрових активів. Це рандеву було не просто черговою рутинною лекцією; це була інтерактивна сесія, де цікавість зустрілася з практичністю, а знання вийшли за межі теоретичних.

Юрій Коровайченко (випускник кафедри ІКБ, Заступник керівника відділу Інформаційної безпеки) та Тетяна Парфенюк (випускниця кафедри ІКБ, Старший інженер) люб’язно відповіли на низку запитань від нетерплячих студентів, не лише пояснюючи складне програмне забезпечення та заходи, які використовує SEETON для захисту клієнтської інформації, але й скористалися нагодою оцінити обізнаність студентів щодо кібербезпеки, адже випускники кафедри ІКБ не тільки професійні фахівці, але і висококласні педагоги. Те, що починалося як традиційний обмін, швидко переросло в практичний досвід навчання, де теоретичні концепції зустрічалися з реальним застосуванням.

В основі стуності концепції SEETON лежить непохитне прагнення розуміти та задовольняти потреби клієнтів. Під час обговорення Тетяна та Юрій підкреслили головне направлення, яке керує підходом SEETON до кібербезпеки: «Що саме потребує користувач?» Ця філософія, орієнтована на клієнта, —  не просто мантра, а керівний принцип, який пронизує всі аспекти діяльності SEETON. Крім того, під час зустрічі було яскраво продемонстровано прагнення SEETON до надання правильного рішення. Завдяки проникливим демонстраціям студенти з перших вуст дізналися про тонкощі передових рішень кібербезпеки, переконавшись у їх ефективності в сценаріях реального часу. Проте, як влучно зазначили шановні представники, досконалість залишається недосяжним ідеалом у царині кібербезпеки. Усвідомлюючи цю реальність, SEETON виходить за рамки простого впровадження, розширюючи підтримку клієнтів у системі керування та моніторингу після впровадження. Цей цілісний підхід гарантує, що користувачі залишатимуться захищеними від нових загроз ще довго після початкового розгортання.

Коли зустріч наближалася до завершення, на студентів чекав захоплюючий тест, призначений для оцінки їхнього розуміння обговорюваних концепцій. Кожну правильну відповідь партнери кафедри ІКБ   нагородили цінними подарунками, персоналізованими відповідно до рівня майстерності бакалавра. Це не тільки зміцнило ключові знання, але й сприяло почуттю товариства та досягнення серед учасників.

По суті, зустріч між студентами з кібербезпеки та компанією SEETON вийшла за рамки традиційних академічних та промислових кіл, завершившись синергетичним обміном знаннями та досвідом. Підтримуючи атмосферу співпраці, де запити зустрічалися з розумінням, а теорія доповнювалася практикою; SEETON продемонстрував свою роль не лише як системного інтегратора, але й як каталізатора інновацій та освіти в умовах кібербезпеки, що постійно розвиваються.