Підсумки ознайомчої практики 2 курсу кафедри Комп’ютерної інженерії

13:55, 07-03-2024

Нещодавно завершилась ознайомча практика студентів другого курсу кафедри Комп’ютерної інженерії Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Wargaming Kyiv - компанія-партнер нашого Університету, це одна із самих сучасних ІТ компаній України!

Протягом практики в Wargaming Kyiv студенти вивчали архітектуру компютерної техніки, встановлювали оперераційні системи, зокрема на комп'ютери та ноутбуки, налаштовували їх за вказівками, встановлювали драйвери. Це було основною роботою на практиці. А також оновлювали комплектуючі в ноутбуках: термоінтерфейси, nvme та оперативна пам'ять. Після цього замінювали акумулятори в ДБЖ та обтискали виті пари RJ-45, проектували структоровані кабельні системи.

Ми запитали одного зі студентів 2 курсу Лясковського Данііла і він поділився враженнями про практику: “враження залишились лише позитивні. Офіс насправді великий, там навіть є спортзал та кухні, де можна перекусити. Колектив, з яким ми працювали, був привітний, обізнаний, та, коли виникали проблеми, завжди допомагали. Вони майстри своєї справи, їм є що розказати не лише про комп'ютери, а й життєвий досвід, як влаштуватись на професію і так далі. Майбутнім практикантам потрібна лише жага до навчання та роботи з комп'ютерами, все інше вийде, якщо вірити в себе.”

Для абітурієнтів, які ще вагаються.

Кафедра Комп'ютерної інженерії ДУІКТ – місце, де народжуються амбітні, перспективні та цілеспрямовані, щоб разом будувати нову історію творення української ІТ спільноти.

Вся необхідна інформація по вступу є за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00 або завітайте онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

Passcode: duikt