Вивчаємо нову дисципліну

14:17, 08-03-2024

Студенти першого курсу кафедри Робототехніки та технічних систем розпочали вивчати нову дисципліну «Побудова та аналіз алгоритмів». Ця дисципліна є новою і передує вивченню мови програмування С++. В цій дисципліні вивчаються базові структури програм, види даних, способи їх опису, алгоритми, а також гнучкість роботи майбутніх програм.

Слід відмітити, що вивчення складних мов програмування потребує наявності аналітичного мислення, гарної пам’яті, а також вмінь аналізувати багато вхідної інформації, щоб логічно побудувати структуру алгоритму за яким Ви зможете створити справжній працюючий програмний продукт на мові програмування високого рівня С++.

Досвідчені викладачі як раз і дають основні знання в цій дисципліні, що дозволяє Вам бути справжнім ІТ-спеціалістом.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до нас, розширити свої можливості і опанувати для себе нову перспективну освітню програму навчання на кафедрі Робототехніки та технічних систем.