Вітаємо із захистом докторської дисертації!

17:44, 08-03-2024

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро вітає завідувача кафедри Петькун Світлану Михайлівну з успішним захистом дисертаційної роботи на тему «Теоретико-методологічна концептуалізація механізмів державного управління соціальною безпекою України в умовах цифрової трансформації», поданої на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління зі спеціальності 25.00.02 – механізми державного управління, та присвоєнням здобувачці на підставі результатів таємного голосування та прийнятого висновку спеціалізованою вченою радою Д 26.861.07 наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.

Щиро вітаємо Вас, шановна Світлано Михайлівно, із такою значною подією у Вашому житті! Зичимо нових звершень, нових досягнень, нових перемог!!!