Ознайомча практика є невід’ємною частиною навчального плану підготовки бакалаврів на кафедрі Документознавства та інформаційної діяльності

12:03, 10-03-2024

Період проходження практики для здобувачів вищої освіти є завжди незабутнім, адже це маленький крок до омріяної професії.

Незважаючи на військову агресію на території України, у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій здобувачі 2 курсу приступили до такої очікуваної та важливої ознайомчої практики, яка тривала з 12 до 23 лютого 2024 року.

Метою ознайомчої практики студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», що навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність» є ознайомлення з характером та сферою майбутньої професійної діяльності, досвідом та особливостями діяльності підприємств, установ та організації, спостереження за виробничими процесами на різних його етапах, оволодіння сучасними методами, формами.

Ознайомча практика проводилась із залученням компаній-партнерів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, більшість з яких є потенційними роботодавцями випускників спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», серед них: Управління соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознаства, СП «КИЇВСЬКІ ТЕЦ» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», Благодійна організація «Єволюція», Воєнна академія імені Євгенія Березняка, Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського, Ніжинська міська централізована бібліотечна система, Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради, АТ «НАЕК ЕНЕРГОАТОМ», Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київкомунсервіс» та багато інших установ.

Місце проходження практики організовувала кафедра документознавства та інформаційної діяльності, але місце практики могло обиратися також студентом самостійно, за умови погодження з кафедрою та підписання договору.

У перший день весни відбувся захист звітів з ознайомчої практики здобувачів 2 курсу, які навчаються за освітніми програмами «Інформаційна аналітика та зв'язки з громадськістю», «Документознавство та інформаційна діяльність». Студенти висловили цілий шквал позитивних емоцій.

На захисті прекрасні презентації та виступи продемонстрували Ілона Скрипка, Марина Юзвишена, Анастасія Кондибаєва, Софія Білявська, КрістінаБілявська, Павло Юрінов, Софія Озерна, Даша Кавун, Дмитрій Ющенко, Ольга Бочарова, Дарина Кочина, Тетяна Кіт, Вікторія Будкевич-Кривобок, Анна Ротар, Ангеліна Дрощак, Костянтин Бабенко, Валерія Лінник, Анастасія Мельник, Дар`я Руденко та інші.

Під час захисту студенти змістовно відповідали на поставлені запитання стосовно основних моментів проходження ознайомчої практики.

Варто відзначити, що всі студенти успішно пройшли ознайомчу практику та проявили себе на високому рівні, про це свідчать їхні звіти та відверті щирі виступи.

Дякуємо усім здобувачам вищої освіти, які відповідально поставилися до практичної підготовки, та бажаємо професійних успіхів!

Щиро дякуємо всім керівникам, які прийняли студентів на ознайомчу практику в такі складні часи!