Робота з молоддю на кафедрі Робототехніки та технічних систем

12:10, 10-03-2024

Кафедра Робототехніки та технічних систем активно долучається до профорієнтаційної роботи у закладах середньої освіти, а також проводить спільні заходи.

Так 9 березня 2024 року в Гімназії «Міленіум №318 м. Києва за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та спільно зі спортивним шаховим клубом «Світогляд» завідувач кафедри Пепа Юрій Володимирович організував свято для учнівської молоді, а саме разом провели спортивний захід – шаховий турнір для дітей, яким не байдужі шахи.

Учні 12-ти навчальних закладів м. Києва та 2-х закладів Київської області змогли позмагатись в цій складній грі. Діти віком від 6 років до 17 років взяли участь у двох турнірах: для початківців і дітей, які вже мають спортивні розряди. У заході прийняло участь 38 учнів, серед них 8 дівчат.

До цієї події долучилося керівництво навчального закладу №318, представники Управління молоді та спорту Солом’янської в місті Києві державної адміністрації та особисто відповідальним за проведення цього спортивного свята і головним суддею обох турнірів був міжнародний арбітр ФІДЕ, завідувач кафедри Робототехніки та технічних систем Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Пепа Ю.В.

Вітаємо переможців, їх батьків та тренерів зі спортивними здобутками!

Також була проведена профорієнтаційна робота серед учнів випускних класів та їх батьків, щодо вступу до нашого університету.

Життєва позиція всіх співробітників кафедри є і повинна бути активною і не байдужою до дітей та наших майбутніх студентів, адже за ними – майбутнє нашої країни!