Проходження практики студентами кафедри МВТ на об’єктах операторів мобільного зв’язку

13:34, 11-03-2024

На Кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій з 12 лютого 2024 року студенти Навчально-наукового інституту телекомунікацій розпочали опановувати свої теоретичні знання на практиці в компанії-партнера кафедри.  На другому курсі студенти проходять ознайомчу практику, на третьому - виробничу, а на четвертому - переддипломну. Однією з компаній, яка надала можливість студентам проходити практику та подальшої праці, є компанія-партнер кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій СД Профзв'язок.

Протягом періоду практики (до 10 травня включно) студенти отримують теоретичні заняття, а також можуть здійснювати практичні роботи в компанії-партнері, що розширює їх можливості для майбутнього в телекомунікаційній галузі.

Важливу частину у сфері Мобільних та відеоінформаційних технологій займають висотні роботи. Ці роботи можуть включати у себе монтаж, обслуговування, ремонт або інші технічні операції. Практика у верхолазстві для студентів у галузі телекомунікацій має на меті підготувати їх до безпечного та ефективного виконання робіт на висоті, що може бути необхідним у майбутній професійній діяльності. Вона допомагає засвоїти необхідні навички та знання щодо використання спеціального обладнання, технік безпеки та правил роботи на висоті.

Тож компанія-партнер кафедри МВТ вирішила ознайомити студентів з базовими станціями зв'язку безпосередньо на самих обʼєктах, залучивши до цього монтажників зв'язку. Оскільки об'єкти зв'язку мають підвищений рівень небезпеки, перед практикою студентів направили на відповідне навчання - верхолазів-висотників.

Таким чином, висотні роботи є важливою складовою освітньої програми "Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення", допомагаючи студентам отримати необхідні знання, навички та досвід для успішної кар'єри в галузі.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”
та
магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу на кафедру МВТ

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;
 тел., Viber/Telegram 068-219-50-50
 або
 приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:
 Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136
 з 9:00 до 16:00!