Кафедра Інтернет-технологій святкує свій перший день народження!

09:34, 13-03-2024

13 березня кафедра Інтернет-технологій святкує свою першу річницю створення. Кафедра була утворена в складі Навчально-наукового інституту телекомунікацій за ініціативою керівництва університету та особисто ректора Толубко Володимира Борисовича.

ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ

СУЧАСНО, ПЕРСПЕКТИВНО, АКТУАЛЬНО!!!

Кафедра здійснює підготовку студентів за унікальною освітньо-професійною програмою ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ в межах спеціальності 172 Електронні комунікації та радіотехніка.

КАФЕДРА ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ

НЕМАЄ АНАЛОГІВ В УКРАЇНІ!!!

Очолила кафедру молодий завідувач кандидат педагогічних наук, доцент Корецька Вікторія Олександрівна, яка намагається керувати професійно і бути хорошим організатором. За цей рік вміло підібрано висококваліфікований грамотний колектив науково-педагогічних працівників, які забезпечують зміст і якість освітнього процесу на кафедрі. 80% колективу кафедри маються вчений ступінь та звання.

Але головне надбання кафедри за цей рік – це її перші студенти. Кафедра Інтернет-технологій здійснила максимально можливий набір в кількості 100 студентів. Відтак, 100 юнаків та дівчат сьогодні є основною надією, гордістю та красою кафедри.

НАС РАДУЄ МАЛЕНЬКИЙ УСПІХ КОЖНОГО І ВЕЛИКІ ДОСЯГНЕННЯ ВСІХ!!!

Завідувач кафедри пані Вікторія наголошує: «…наша основна перспектива – це наше студентство, саме для них ми працюємо в галузі науки, технологій та освіти. І ми повинні показувати приклад, як потрібно ставитися до життя, оскільки наші студенти будуть жити в майбутньому інформаційному суспільстві, яке вимагає постійного розвитку не лише технологій, а і кожного з нас…».

БАЖАЄШ ПРИЄДНАТИСЯ ДО СТУДЕНТСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ КАФЕДРИ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ?!

ТОДІ ОБИРАЮ ОСВІТНЮ ПРОГРАМУ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ!!!