Участь студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій у Всеукраїнському конкурсі “Мій Шевченко”

10:53, 14-03-2024

Громадська організація «Інноваційні обрії України» у 2024 році вже вшосте проводить Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», присвячений творчості великого Кобзаря, спільно з різними закладами освіти.

Сучасна молодь має унікальну можливість опанувати словом Кобзаря та представити власне бачення його традицій, культури, а також національно-патріотичного налаштування.

Сьогодні, це як ніколи, актуально. Слово Кобзаря закарбоване у віках і має потужний сенс: «Борітеся – поборете».

09 березня 2024 року на офіційному сайті ГО «Інноваційні обрії України» було оприлюднено переможців та номінантів Конкурсу.

Вітаємо студентів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, які взяли участь у VI Всеукраїнському конкурсі есе Мій Шевченко:

• Товкес Анастасія ІСД 12 Диплом ІІ ступеня та перемога
  • Жилик Анна ІСД 12 Диплом ІІІ ступеня та грамота за перемогу у номінації ПРОСТИЙ, ВІДОМИЙ ГЕНІЙ ЗА ВУАЛЛЮ ОДНОТОННОСТІ
  • Казмерчук Катерина ІСД 11 Диплом ІІІ ступеня
  • Фещук Христина ІТД 11 Грамота за перемогу у номінації ПРОСТИЙ, ВІДОМИЙ ГЕНІЙ ЗА ВУАЛЛЮ ОДНОТОННОСТІ
  • Димидович Іван ІСД 11 Учасник
  • Осипов Іван ІСД 11 Учасник