Активна участь стейкхолдерів у забезпеченні надання якісних освітніх послуг

10:36, 15-03-2024

З метою забезпечення інноваційного змісту навчального процесу, кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності будує системно-структурну взаємодію із стейкхолдерами. Взаємоспівпрацю, що формується на фундаменті глибоких, неформалізованих, практичних підходах.

Основною методикою взаємодії із стейкхолдерами є проведення діалогів, круглих столів, вебінарів із обов’язковим зворотнім зв’язком для аналізу потреб та очікувань як здобувачів, так і роботодавців.

Саме тому, у межах навчального процесу, для оцінки результативності та можливості внесення необхідних, змін кафедрою проводяться зустрічі здобувачів безпосередньо з представниками компаній-партненів кафедри, основною метою яких є удосконалення освітньо-професійних навчальних програм спеціальності 076 «Підприємництво і торгівля» відповідно до  сучасних вимог ринку праці.

Якщо на шляху до вибору актуальної спеціальності Ви зацікавленні в отримання якісної освіти для гарантованого працевлаштування - ЛАСКАВО ПРОСИМО!