Знайомимся з новою програмою Sprint-Layout

11:36, 15-03-2024

Студенти кафедри Робототехніки та технічних систем розробляють друковані плати для електронних схем. Для цього вони вивчають програму Sprint-Layout, в якій є можливість самостійно провести розводку друкованих провідників для своєї схеми. В подальшому за допомогою цією програми можна підготувати проект для виготовлення і витравлювання в хімічному розчині провідників друкованих плат самостійно. Також є можливість підготувати готовий файл, відправити його на підприємство, щоб запустити в серію масове виготовлення друкованих плат під конкретну електронну схему.

Програма має велику базу сучасних радіоелементів зі своїми геометричними розмірами і маркуванням, що полегшує роботу розробнику друкованих плат.

Ця програма дуже зацікавила студентів і вони вже почали створювати свої власні проекти для електронного таймера, який необхідний для наших військових при створенні затримки на підрив боєприпасу при скиданні його з дрону на ворожі позиції.

Якщо Вас зацікавило, то приєднуйтесь до нас і починайте вивчати нові програмні засоби ІТ разом з нами – з кафедрою Робототехніки та технічних систем.