Виконання госпрозрахункової науково-дослідної роботи на кафедрі. Чому це важливо?

19:18, 17-03-2024

У переломні моменти історії ключова роль належить закладам вищої освіти. Саме тут готують інтелектуальну й культурну основу майбутнього держави. Україна виборює своє право бути членом Європейського Союзу. Європа - це не тільки євро, надійні банки й розвинена економіка. Це ще й ґрунтовна освіта. Відкритий простір європейської вищої освіти несе багато позитивних перспектив із повагою до наших, власне українських, особливостей.

Зараз у світі вітається можливість й бажання закладу вищої освіти самостійно заробляти кошти для своїх потреб. Кафедра документознавства та інформаційної діяльності уклала договір про виконання госпрозрахункової науково-дослідної роботи на тему «Застосування PR-технологій в управлінні сучасною організацією» на замовлення ПП «БЄЛТЄХ-трейдінг» (м. Вишгород, Київська обл.), строки виконання: із 01.03 до 30.06.2024 р., обсяг фінансування – 12 000 грн., відповідальний виконавець – доц. Т. М. Сидоренко. За мету поставлено дослідити ефективність застосування PR-технологій в управлінні сучасною організацією; запропонувати шляхи підвищення рівня ефективності функціонування ПП «БЄЛТЄХ-трейдінг».

Замовником госпрозрахункової теми виступив роботодавець випускників кафедри документознавства та інформаційної діяльності Іван Возьянов.

Знайомство з Іваном Івановичем відбулося кілька років тому. Народився в Донецьку, закінчив Донецький державний технічний університет за спеціальністю «Гірництво». Працював за фахом на посаді гірничого інженера. Разом із тим закінчив Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського за спеціальністю «Економіка підприємства». 2005 року відкрив власну справу - оптова торгівля спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту. Із початком бойових дій 2014 року Іван разом із родиною виїхав із тимчасово окупованої території до Вишгорода, де продовжив підприємницьку діяльність. Для підвищення рівня знань навчався в магістратурі за спеціальністю 029 на освітній програмі «Управління інформаційно-комунікаційною діяльністю» кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Зараз між кафедрою документознавства та інформаційної діяльності та ПП «БЄЛТЄХ-трейдінг» укладено договір про співпрацю: здобувачі вищої освіти кафедри проходили практику на базі підприємства на посадах секретаря, PR-фахівця й діловода. Іван Возьянов викладає практичні заняття з навчальної дисципліни «PR у сфері бізнесу» для здобувачів вищої освіти 4 курсу, під час яких, ураховуючи свій бізнесдосвід, формує практичні професійні компетентності майбутніх фахівців.

Від виконання госпрозрахункової науково-дослідної роботи на кафедрі документознавства та інформаційної діяльності виграють усі – і викладачі, і студенти:

• для викладачів - це набуття теоретичних знань під час опрацювання матеріалу й практичних навичок у процесі розроблення шляхів застосування PR-технологій в управлінні сучасною організацією;
  • фінансова складова: зароблені кошти можна вкласти в підвищення фахового розвитку – пройти курси підвищення кваліфікації; узяти участь у міжнародному стажуванні;
  • результати науково-дослідної роботи можуть бути використані під час написання навчальних підручників, монографій, статей;
  • здобуті практичні навички - це супердосвід, який викладач впроваджуватиме під час практичних занять зі студентами;
  • і головне – купа позитивного драйву завдяки проробленій роботі!

Навчаймося, здобуваймо практичний досвід, творімо разом якісну українську освіту!

Дізнавайся більше про життя студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності, приєднуйся до нас у соцмережах: