Чому ми пропонуємо абітурієнтам вибирати професію системного аналітика?

19:20, 17-03-2024

З 14 березня розпочалася реєстрація для участі в основній сесії цьогорічного національного мультипредметного тесту. Процедура триватиме до 11 квітня 2024 року.

На кафедрі Системного аналізу підготовка по спеціальності чи спеціалізації починається не з третього, а вже з першого курсу. Наочним прикладом є вивчення двох основних дисциплін:

Вже з першого семестру першого курсу студенти починають вивчати дисципліну під назвою Основи системного аналізу, яка є дисципліною циклу професійної та практичної підготовки спеціаліста.

Вступ до дисципліни розглядається, як ключовий крок у формуванні знань майбутніх фахівців у сфері інформаційних технологій. Ця дисципліна охоплює ряд важливих тем, які допоможуть студентам розуміти сутність і функціонування різноманітних систем, а також методи їхнього аналізу та управління.

А вже на третьому курсі студенти продовжують вивчати аналіз систем з дисципліною “Системний аналіз” у більш поглибленому професійному підході.

Основні завдання системного аналітика - аналіз бізнес-процесів з погляду їх подальшої автоматизації, розробка технічних завдань і специфікацій, тестування програмного забезпечення, складання аналітичних звітів.

Системні аналітики мають високий попит на ринку праці.

Найчастіше вакансії системних аналітиків з'являються в крупних банках, а також в консалтингових компаніях, що спеціалізуються на розробці IT-рішень для зовнішніх замовників.

Тож запрошуємо на навчання за спеціальністю 124 Системний аналіз випускників шкіл та коледжів, щоб отримати актуальні знання зі сфери аналітики та отримати високооплачувану посаду в провідних компаніях України та світу.