Студенти кафедри ТСМ на щорічному Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі “ОТ ДЕ, ЛЮДЕ, НАША СЛАВА, СЛАВА УКРАЇНИ!”

14:50, 20-03-2024

Вітаємо, Захаренка Івана Олександровича, студента групи ТСД-21 кафедри Телекомунікаційних систем та мереж, з отримання сертифікату за участь в щорічному всеукраїнському краєзнавчому конкурсі “От де, люде, наша слава, слава України!”, з нагоди 210-ї річниці народження Тараса Шевченка від Всеукраїнського благодійного фонду Т.Г.Шевченка.

Розвиток талантів наших студентів Навчально-науковим інститутом Телекомунікацій допоможе здобути перше високооплачуване робоче місце.

Запрошуємо на кафедру Телекомунікаційних систем та мереж на спеціальність 172 Електронні комунікації та радіотехніка, для додаткової інформації звертайтеся за телефоном: +380 63 485 2406, Завідувач кафедри – Заїка Віктор Федорович.

м. Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 208.