Студенти третього курсу здобувають знання на практиці в Vodafone Україна!

15:11, 22-03-2024

Двоє студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем: Богачкін Федір Олексійович та Тільванчук Владислав Володимирович одні з тих небагатьох кому пощастило пройти відбір і потрапити на практику в телеком-компанію Vodafone Україна. Під час якої наші практиканти змогли приміряти на собі посаду оперативно-аварійної бригади, яка усуває поломки на ділянках базових станцій.

Базова станція - це набір обладнання, призначення якого полягає в тому, щоб приймати і передавати радіосигнал між абонентами мережі оператора.

В рамках проходження практики, Владислав і Федір спільно з досвідченими підрядниками, протягом чотирьох тижнів відвідували базові станції і в результаті чого вже навчилися:

• Працювати з інтерфейсами базових станцій;
  • Розрізняти та усувати пошкодження та поломки, що виникли на об’єкті.

А також, разом із співробітниками компанії, змогли полагодити цілу Ноду!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем пишається своїми фахівцями-початківцями і бажає їм поменше несправностей на базових станціях і побільше позитивних звершень у житті та їх кар'єрних сходах!