Вітаємо студента третього курсу з працевлаштуванням в компанію Euroline!

15:13, 22-03-2024

Раді повідомити, що студент третього курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем Горшевіков Назар Юрійович зміг успішно працевлаштуватися в компанію Euroline.b2b!

Компанія Euroline.b2b є організатором інтернет-траснспортних каналів, та VLANів по всьому світу. Крім цього, дана організація займається захистом даних в інформаційних системах, а також налаштуванням комутаційного та серверного обладнання.

Показавши високий рівень знань, попередньо отриманий під час навчання в університеті, студент зміг пройти стажування під крилом компанії протягом, всього лише, одного місяця, і в результаті чого запрошення в основний кадровий склад на повну робочу ставку не змусило себе довго чекати.

Будучи максимально зануреним у робочу атмосферу компанії Євролайн, наш фахівець-початківець таки знайшов час і дав коротке інтерв'ю в якому зазначив що: «Серед знань, які я здобув у процесі навчання в університеті за спеціальністю Інформаційні системи та технології, дуже допомагають курси від Cisco та Mikrotik. А сертифікати, отримані в процесі успішного проходження раніше зазначених курсів, стали відмінним доказом та підкріпленням до продемонстрованих мною знань на співбесіді. Само собою, зайвим не стало й самостійне освоєння матеріалів.»

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем не втомлюється пишатися своїми молодими талантами, яким вже на ранніх курсах навчання вдається працевлаштуватися в компанію і обійняти посаду, про яку раніше вони могли тільки мріяти. Однак, як ми всі бачимо, при належній підготовці, яку проводить наша кафедра під час занять, організації різних освітніх ініціатив спільно з нашими партнерами, курсів та само собою за наявності бажання та мотивації у самого студента, мрії можуть втілитися в життя. Для Назара це нова ступінь розвитку в його житті та кар'єрі, для кафедри чергова гордість і показник того, що наше партнерство з Mikrotik  – є плідним для нас і наших студентів, а для вас дорогі абітурієнти та їхні батьки – це, ще один доказ того, що наша освітня програма є однією з найпотужніших у галузі підготовки майбутніх фахівців у сфері ІТ, оскільки поєднує в собі отримання ними якісної теоретичної бази та закріплення її на практиці.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем вітає Горшевікова Назара з даною подією і бажає йому подальшого процвітання всередині компанії та легкого подолання нових висот, поставлених йому долею!