12:29, 24-03-2024

Однією з самих цікавих дисциплін, які викладаються на кафедрі Робототехніки та технічних є дисципліна «Комп’ютерна графіка та обробка зображень». Студенти відвідують заняття з бажанням та з задоволенням хочуть опанувати сучасні ІТ-програми для моделювання та графічного дизайну, охоче виконують домашнє завдання та просять викладача проводити додаткові факультативні заняття, адже виникає багато питань і власних ідей у самих студентів.

Слід зауважити, що вивчення саме цієї дисципліни на відміну від інших дисциплін переобтяжених математичними формулами чи складним матеріалом, дозволяє студентам немов розслабитися на заняттях і поринути у цікавий світ комп’ютерної графіки та 3D-моделювання. Час на заняттях пролітає так швидко, що студенти не помічають, як вже минула перерва і слід бігти на інші заняття.

«Комп’ютерна графіка та обробка зображень» – це цікавий світ нових вражень і можливостей, який вже завтра дозволить знайти престижну професію та бути впевненим щодо майбутнього працевлаштування.

Якщо Ви зацікавились, то наша кафедра Робототехніки та технічних систем чекає Вас на навчання і впевнено крокує у майбутнє разом з Вами!